Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: [ wnetrze] Czego unikac ?co to wypas?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    50
    BMW
    brak
    Skąd
    Ciechanów

    [ wnetrze] Czego unikac ?co to wypas?

    Witam.jak w temacie. rosnie mi gotowka i po malu zaczne sie rozgladac za e38 na powaznie na razie odbylem tylko jazdy zeby silniki porownac :P i w zwiazku tym mam kilka pytan:
    Czego unikac ?co tak naprawde jest nie potrzebne a naprawy sa drogie?slyszalem cos o Nivo?sory jak cos przekrecilem ale to cos z usztywnianiem amortyzatorow?i podobno jest drogie?dokladnie niewiem i dlatego wole zapytac?i moze jest jeszcze cos takiego?co kompletnie mi sie nie przyda?navi tez mi zbedne po poruszal sie bede po miescie 50 tys ktore znam na pamiec.ale to chyba wypas?marzy mi sie taka duza ale starsznie malo jej widuje!czemu?no i dobra muza wydaje mi sie ze dsp by spelnilo oczekiwania?

    a 2 sprawa co uwazacie za totalny wypas?co trzeba posiadac majac e38 zeby glowy nie spuszczac w dol jak ktos zapyta?mialem e46 naprawde z wygladu to starszne zainteresowanie budzila ale silnik byl 2d i czulem ze sie ze mnie smieja takie glupie uczucie.z wygladu to wiadomo przynajmniej dla mnie:konkretna gleba ,fela,ciemne szybki,xenon.nowe lampy tyl,klosze przod.to jestem w stanie sam zrobic -zoorganizowac !a dokladac potem wypas do srodka to droga i nie oplacalna inwestycja przekonalem sie po e46

    chcialem 4,4 w gazie kupic ale pojawilo sie jak to w zyciu bywa dziecko w drodze i musze zmienic ukierunkowanie kasy :medit: v8 to drozsze czesci ,wymian plynow oleji opon:P pomyslalem o 728 z gazem lub bez zalezy co by mi sie trafilo w lepszym stanie.czy ten silnik w gronie 7 nie budzi dziwnych usmieszkow?

    z 2 razy do roku wakacje .wiec nie mam co doliczac trasy.nikgo nie interesowalo ze 2d robnilem prawie 40 tys rocznie tylko ten MALY silnik :razz:
    a sam zakladac gazu nie zamierzam bo rocznie max to 10 tys km!
    macie jakies sugestie ,porady?bede naprawde wdzieczny.
    ps.bez lizania d..y ale na tym forum widac wyrozumialosc do malych silnikow ,gazu weluru itp.bo na innych to ciezko.Szacun

  2. #2
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Z Twojej wypowiedzi widze ,że potrzebujesz 7-dem z wypasem i nie .Z dużym silnikiem (żeby się nie smiali) i ekonmicznym bo dzieciątko w drodze .Tani i ekonomiczny .... Więc kompromisem będzie TO ...


    :]

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    50
    BMW
    brak
    Skąd
    Ciechanów
    Na to mnie nie stac.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    136
    BMW
    e38
    Skąd
    wawa
    kolego jesli chodzi o wnetrze to:

    po 1 komfotowe fotele to postawa
    po 2 moga byc podgrzewane skora w zime zimna :D
    po 3 szyber dach
    po 4 elektryczna klapa moim zdaniem pomocna tym bardziej ze dziecko
    po 5 to chyba wszystko, czy jest ci potrzeba navi czy masaz dupki czy moze elektryczne regulowane zaglowki z tylu albo podgrzewana kanapa z tylu to juz moim zdaniem zachcianki.

    jesli chodzi o amortyzatory te z regulacja twardosci to podobno komplet w aso ponad 10 tys, wiec tego bym unikal.

    pozdrawiam

  5. #5
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Przede wszystkim to zdrową i zadbaną bo parcha łatwo kupić i potem dokładać .....

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    50
    BMW
    brak
    Skąd
    Ciechanów
    no przedewszystkim zylete dopasc to podstawa choc nie wierze ze nic nie bede musial robic zaraz po zakupie.a warto wybrac sie za granice?jak jest z ta akcyza?

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    137
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    sieradz

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    50
    BMW
    brak
    Skąd
    Ciechanów
    nie chodzi o to czy chce :) nie moj przedzial cenowy!

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Kolego... zrób elementarny "wywiad" w Internecie (pytanie "jak jest z akcyzą" to chyba lekka przesada ).

    Ponadto trochę bezsensowne pytać jakie wyposażenie jest potrzebne a jakie zbędne... Niektórzy już Ci zaczęli wyliczać, ale to są tylko ICH preferencje - o SWOJE musisz zapytać siebie.

    Uśmieszki? Spuszczanie głowy? Odpowiedz sobie, dla kogo kupujesz auto. Zakładam że dla siebie, więc wybierz silnik i wyposażenie dostosowane do swoich preferencji i możliwości. 728 to model dobry jak każdy inny.

    Odpowiadając na część Twoich pytań:
    - ze słabszym silnikiem trudno będzie spotkać lepsze wyposażenie i na odwrót - choć nie jest to regułą (bywają 750iL w szmatach),
    - szeroka navi to koniec produkcji, chyba że ktoś sobie dołożył,
    - "usztywnianie amortyzatorów" to EDC, a Nivo to samopoziomowanie nadwozia. Obie opcje drogie jak sie posypią,
    - DSP to lipa, powie Ci to każdy mający pojęcie o Car Audio.

    Właściwie wszystko o co zapytałeś znajdziesz używając funkcji "Szukaj"...
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    216
    BMW
    740d
    Skąd
    ddz
    Z wyposazenia tylko slabo wygladaja szmaty reszta dodatkow wedle gustu. Ja nie korzystam na przyklad w ogole z szyberdachu, natomiast bardzo czesto z podgrzewanej kierownicy, ogolnie wyposazenie wykorzystuje praktycznie w pelni (nevi, telefon, podrzewanie foteli, masaze), bo jak dla mnie sa to wygodne opcje dosyc proste w obsludze. Jedyne rzeczy z ktorych nie korzystam to tv i szyber, uzywalem tego tylko jak ktos chcial zobaczyc jak to dziala. Czego unikac? Chyba tak jak poprzednicy napisali EDC, ja tez osobiscie tego nie chcialem w aucie, reszta sie raczej nie psuje. Najwazniejsze zeby stan byl dobry. Jak bedziesz mial dziecko to i tak za szybko nie pojezdzisz wiec silnik 2.8 w zupelnosci wystarczy. Zastanow sie jednak czy potrzebna jest ci siodemka, fakt ze wozek wchodzi do bagaznika ale czy nie lepiej kupic e39 w kombi?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •