Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: [ elektryka] C to za moduł??, przekaźnik??

  1. #11
    Vip Vip Awatar blubas
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    292
    BMW
    728i M52 96r LandRenzoOmegas
    Skąd
    Chełmek
    jak jest zimny to siedzą cicho :P mi tam raczej nie jest do śmiechu :| a zakładając że wyzioną ducha to jaki będą tego konsekwencje?

  2. #12
    Jak wyzioną ducha to będzie leciało np cały czas gorące powietrze na szybe. Oczywiście to przy ustawieniach AUTO na panelu, a jak wyłączysz wtedy nawiew na szybę to da się z tym żyć przez jakiś czas ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #13
    Vip Vip Awatar blubas
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    292
    BMW
    728i M52 96r LandRenzoOmegas
    Skąd
    Chełmek
    a jesli nie mam klimatronia? tylko ręczna klime?? bo rozumiem że pisząc auto miałeś na myśli klimatr.

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez blubas
    bo rozumiem że pisząc auto miałeś na myśli klimatr.
    Tak, chodziło mi o klimatronic. Jak będzie w manualu to do końca nie wiem, nie chce wprowadzić Cie w błąd.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  5. #15
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Ja miałem uszkodzone elektrozawory i mam manual leciało cały czas gorące, ale na środkowym wylocie powietrza jest potencjometr ciepło zimno, miałem go na zimno a na panelu klimy ustawione nadmuch na główne kratki i leciało zimne a regulacja ciepła była tym potencjometrem na kratkach wylotu powietrza, problem pojawiał się gdy chciałem skierować powietrze np. na szybę lub nogi wtedy leciało tylko gorące. 730i 94r.

  6. #16
    Vip Vip Awatar blubas
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    292
    BMW
    728i M52 96r LandRenzoOmegas
    Skąd
    Chełmek
    dzięki koledzy za wszystkie odpowiedzi:) teraz będę obserwował co się z będzie dalej działo. Jesszcze jedno pytanie czy to normalne jesli slychać klapki sterujące nawiewem np. przy odpalaniu lub wyłączaniu silnika, chodzi o to że słychać dos głosno jak się otwierają lub zamykają.

  7. #17
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Jak wyzioną ducha to będzie leciało np cały czas gorące powietrze na szybe. Oczywiście to przy ustawieniach AUTO na panelu, a jak wyłączysz wtedy nawiew na szybę to da się z tym żyć przez jakiś czas ;)
    Dokładnie jakiś czas. Po mniej więcej kwartale będzie leciało gorąco na nogi więc też wyłączysz... później już tylko pozostanie szukać dobrych używek najlepiej z anglików
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •