Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Witam/pytanie

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    162
    BMW
    E-38, 728
    Skąd
    Oświęcim

    Witam/pytanie

    Witam
    mam pytanie co do tego autka http://otomoto.pl/bmw-728-bezwypadkowa-C10051428.html wiem ze "biedna" ale z opisu wyglada ze w stanie ok , chodzi mi bardziej o techniczna sprawe niz o wyposazenie -wyposazenie jak sie chce bardzo mozna troszke podokladac .

    Moze ktoś sie juz spotkal z tym autkiem . Jstem w USA do 14 grudnia jak wroce musze miec juz autko . A gdzie mam prosic o pomoc jak nie u WAS:) tym bardziej ze nie moge jej zobaczyc na zywo .

    dziekuje i prosze o opinie

    pozdrawiam-Dominik

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Cyga, ja bym jej nie kupował. Będziesz ją zaraz sprzedawał albo żałował, że nie kupiłeś czegoś z większym silnikiem i lepszym wyposarzeniem.
    Ja też skóry nie miałem. To nie jest problem, teraz zakładam ją. Ale kurcze tamta beemka nic poprostu nie ma a jak będziesz chciał zrobić jakiś wypas to duuużo Cię wyniesie. Dlatego warto kupić auto odrazu z jakimś wypasem i najlepiej z silnikiem 4,4 w benzynie.

    2.8 po mieście podobno nie dużo więcej od 4,4. Pozatym nawet dziesięć dwadzieścia zł różnicy na 100 km to aż tak dużo ?

    Zobacz. Ta 7mka ma wypas niczym lanos a jak byś chciał wstawiać np:
    Nawigację: około 4 tys. zł
    Hydraulicznie otwieraną klapę to koszt coś koło 3 tysięcy.
    Skóra to zazwyczaj około tysiąca zł (można trafić taniej) nie wiem jak to będzie z wsadzeniem elektrycznych foteli w miejsce manuali :razz:
    Nie wiem nawet czy to ma klimatronic ?
    I tak dobrze, że ma elektryczne szyby :D :D

    Dodatkowe wyposarzanie auta wyjdzie Cie duużo więcej niż kupił byś jakąś inną z lepszym wyposarzeniem.

    Wstrzymaj się i poszukaj coś lepszego ;) Kup taką 7mkę z której będziesz w 100% zadowolony

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    162
    BMW
    E-38, 728
    Skąd
    Oświęcim
    :)
    szukam caly czas .....

    Dziekuje za argumenty i za czas poswiecony dla mnie .

    silnik 4,4 ciezka sprawa - jestem jeszcze troche na utrzymaniu rodzicow i musze tez liczyc sie z ich zdaniem .

    ale bede cos myslal . ...
    jak cos znajde pochwale sie:) najchetniej bym kupil jakies autko "forumowe" nawet z "wadami" jak jest to mozliwe w BMW ale z pewnej reki .

    pozdrawiam i dziekuje

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    134
    BMW
    E38 4.4 iL
    Skąd
    Białystok
    Witaj

    Cytat Zamieszczone przez Cyga
    silnik 4,4 cieżka sprawa
    Jaka ciężka sprawa zależy od ciężkiej nogi

    Zapewniam Ciebie ze silnik 4.4 pali tyle samo co 2.8

    4.4 normalna jazda po mieście 11-12 Pb - świadek kolega Neuf 2.8

    Pozdrawiam

  5. #5
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Marcinek ma rację ... Sam się mocno zdziwiłem ostatnio ...

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk
    hm chciałbym zobaczyć jazdę tym 4,4 co pali 11-12 po mieście.
    pozdrawiam :)

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    co za bzdury czytam, 4.4 pali tyle co 2.8, pewnie!!! i zaraz sprzedaz bo niema wypasu, a pewnie jak kupie zadbane auto to szybko sprzedawac bo brak np navi.... prosze niepiszcze takich postow bo naprawde smiech czytac, a tobie kolego radze kupic to co ci sie podoba, dziewczyny tez koledzy ci niewybierają.........


    fakt bez hydraulicznej klapy nieda sie jezdzic

    ... a co jeszcze bez navi!!! trzeba wsadzic te 4tys zl i co z tego ze zwykla kieszonkowa navigacja z media za 400zl lepiej dziala,

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    162
    BMW
    E-38, 728
    Skąd
    Oświęcim
    Dziekuje za opinie -kazda-

    poki co mam taki "problem" ze studjuje i auto bedzie na utrzymaniu moich rodzicow .
    Nie moge szalec z 4.4

    znalazlem na forum interesujace auto od Vitek_Słupsk - własciciel bardzo mi pomogl opisujac co w aucie "piszczy" za co jestem wdzieczny -naparwde ok właściciel .


    wole kupic takie autko z forum niz "kryształka" nieznanego .


    a przygode z 7dem wole zaczać powoli ....niz odrazu 4,4 silnik .Wydaje mi sie ze koszty serwisu beda duzo wieksze w 4,4 niz w 2800cm3 czy 3000cm3 niz 4400cm3. ale to jest moja opinia .

    dziekuje jeszcze raz ze zainetresowanie tematem . Miejmy nadzieje ze na poczatku grudnia bede sie juz mogl "pochwalic" moja 7mka

    pozdrawiam i dziekuje

  9. #9
    A ja z kolei proponuję 2.8. Naprawdę dobry silnik, oszczędny, bardzo łatwy i tani w obsłudze. Nawet ewentualny gaz nie wyniesie Cię dużo. Piszesz otwarcie, że liczysz się z kasą - i OK. Nie kupuj silnika który pożre Cię z butami.

    Czasami jeżdzę z Damiasem (2.8i) i dam jestem w szoku, że nadzwyczaj równo chodzi, dobrze ciągnie i mało pali

    W jeszcze cięższym szoku byłem jadąc z Sylwekk (2.5 tds). Osiągi na zupełnie przyzwoitym poziomie a spalanie.... hmm sam miód. U mnie na LPG pali więcej (kasy/100km) niż tds.

    Kłopot w tym, że musisz dobrze trafić

    Kupisz, pojeździsz i za jakiś czas kupisz coś większego, silniejszego, lepiej wyposażonego. To naturalne

    Życzę powodzenia w poszukiwaniach

    P.s. Poszukiwania na forum, to naprawdę dobry pomysł

    p.s.2 Ja póki co nie sprzedam swojej ;D
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    159
    BMW
    bylo e38 4.4
    Skąd
    Kołobrzeg
    Odradzam ten samochód na sam fakt ze jest z komisu i maja swoj narzut lepiej poszukac czegos od wlasciciela za te same pieniadze bedzie mial moze cos bardziej ciekawego.Bez przesady z gadaniem ze 4.4 pozera z butami :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •