Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: Witam/pytanie

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    162
    BMW
    E-38, 728
    Skąd
    Oświęcim
    Dziekuje za podpowiedzi.

    W moim przypadku poki co 4,4 nie wchdzi w gre
    silnik 2,8 mac 3.0 jest tanszy w obsludze , diagnostycze, tansze czesci itp itd
    Jako student musze brac takie sprawy jak ekonomia pod uwage .

    wiem co to znaczy miec pod maska 4,4 i wiecej .Piekna sprawa ale poki co na sile nie chce sie w to pchac. Pewnie duzo z Was powie- jak nie ma kasy po co wogole 7dem

    zalezy mi abym w jak najwiekszym stopniu utrzymywal to auto sam - dlatgo takie a nie inne silniki .

    dziekuje za slowa krytyki co do mojego pomyslu na 2.8 lub 3.0 - zawsze mozna wyniesc pewne porady oraz nauke z innego punktu widzenia na pewny "problem" niz ma sie samemu , oraz dziekuje ze wypowiedz osob ktore moga mnie zorozumiec dlaczego tak a nie inaczej


    bylo nie bylo:) mam nadzije ze w grudniu "pochwale" sie juz 7demka:)


    pozdrawiam i dziekuje jeszcze raz

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Kolego, kup taką jaka Ci pasuje, czy 2,8 czy 4,4 i tak będziesz miał 7er i będziesz się ją cieszył, na pewno przeżyjesz z nią piękne i złe chwile :-) hyhy

    Tylko jak będziesz się przymierzał do kupna to nie testuj 4,4 bo ją kupisz :-).
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez bitek-bitek
    będziesz się ją cieszył, na pewno przeżyjesz z nią piękne i złe chwile :-) hyhy
    Heh, trafnie powiedziane... ;) Oby tych złych jak najmniej.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    107
    Cyga zaliczysz identyczną przesiadkę jak ja :) .. z e36 na e38 :) ..

    Jak dla mnie to każdy silnik w e38 jest dobry , byle by wystarczał właścicielowi.
    Po to robi się ich więcej żeby każdemu dogodzić :)
    Tomek

  5. #25
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    Cytat Zamieszczone przez -czarek-
    jak sam wiesz Sylwester nie jest to pierwszej młodości babuszka
    Wiem doskonale, że nieco się naraziłem nie tylko Tobie Czaros tym 3.0 ;) ale naprawdę jestem zaskoczony 2.8 :x
    ja rowniez jestem zaskoczony 2.8 , jezdzilem troszke kumpla i powiem ze naprawde rewelacja i wydaje mi sie ze od dolu lepiej rusza, tz z miejsca lepiej sie zbiera na 1 biegu od mojego 3.0 ale w trasie czuje troszke moja przewage, choc to moze wrazenie subiektywane ale naprawde niemam nic do 2.8 no moze ze troszke inaczej pracuje....

    a co wypasu bo niemoge tego tak zostawic :D ja tez traktuje te auto troszke wiecej niz zwykly transport, chyba kazdy facet tak ma, ale nieprzesadzam i jak szukam auta i brakuje przykladowo el roletki to nieskreslam na wstepie, co wy wszyscy z tym wypasem??? gdybym byl wredny to bym powiedzial kto szukal wypasu a teraz ma wypasioną fure z bledami i strach gdzies podjechac bo zaraz cos pier.... pozatym wydaje mi sie ze latwiej znalesc golasa w ladnym stanie niz full wypasa w godnym do jazdy stanie, jak sie myle to poprawcie

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Cyga, jak Ci nie zależy na osiągach to poszukaj 2,5 tds. Auto podobno nie do zdarcia a i bardzo oszczędne.

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    518
    BMW
    accord :)
    Skąd
    warszawa
    Cytat Zamieszczone przez tommekz
    Cyga zaliczysz identyczną przesiadkę jak ja :) .. z e36 na e38 :) ..
    ... i ja:)
    per aspera ad astra

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    162
    BMW
    E-38, 728
    Skąd
    Oświęcim
    Mialem ..... ten silnik w 5ce ..... spalanie naprawde rewelacyjne , dawal rady ogolnie . Ale 7mke chcialbym w benzynce . Na osiagach raczej mi nie zalezy juz . Caly czas szukam i szukam .

    dziekuje -pozdrawiam

  9. #29
    Cytat Zamieszczone przez Cyga
    Ale 7mke chcialbym w benzynce . Na osiagach raczej mi nie zalezy juz .
    To w takim razie idealny będzie 2.8. Na spalanie ani na osiągi nie powinieneś narzekać ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    103
    BMW
    e38
    Skąd
    wrocław/warszawa
    więc i ja stawiam na 2.8 ponieważ miałem 2.5tds w 5er jak kolega mam teraz tez e36 1.8 i e38 2.8 i jeżeli chodzi o osiagi 2.8 wystarczy w zupełonosci ;) marzyło mi sie jak koledze e38 i tez patrzyłem pod względami ekonomiczymi czyli koszty utrzymania i tak kupiłem 2.8 z gazem a to że moje auto było gołe czyli zero navi,bc,grzanych siedzeń niewmówiąc o elektryce siedzeń ,rolet,stary panel klimy ale co z tego?? urzekło mnie i stanem i wyglądem wiedziałem że to jest to!! jeżdze prawie rok już moją pięknoscią wsadziłem bc ,zmieniłem panel klimy ,lcm3 zawitał i jeszcze pare drobiazgów a to napewno nie koniec :D i wcale to niebyło tak kosztowne jak by się wydawało a ile frajdy daje doposażanie autka wiem to napewno ja i sylwekk ;) kup kolego auto które bedzie w dobrym stanie, będzie cie na nie stać i bedziesz mógł je utrzymać bo niema nic gorszego jak kupić auto a pózniej niemieć kasy żeby nim jeżdzic pozdro i powodzenia w zakupie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •