Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: Witam/pytanie

  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez Pietrek
    Bez przesady z gadaniem ze 4.4 pozera z butami
    Ale nie kryjmy, że jest kosztowniejsze od 2.8 czy 2.5

    Mam to wiem :]

    A może Cyga zapragnie 5.4 za jakiś czas? Oby
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    159
    BMW
    bylo e38 4.4
    Skąd
    Kołobrzeg
    nie no swieta prawda ale na moje oko silnik 2.8 moze byc za slaby do takiego masywnego samochodu. 3,0 lub 3.5 było by dobrym wyborem ale to moje odczucie

  3. #13
    A ja sądzę, że 3.0 to porażka. 3.5 OK - działa tak jak należy, ale 3.0 i droższe w obałudze i wcale nie szybsze. Sam jestem zaskoczony jak 2.8 jeździ.

    Inna sprawa - poszukajcie na forum ile jest tematów dot. 3.0. Źle odpala, chwieje się, odma, pali olej :/ Daje do myślenia

    Ja całkiem niedawno też liczyłem się z kasą i znam "uboższy" punkt widzenia. Oby jak najszybciej do góry!!
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    poszukajcie na forum ile jest tematów dot. 3.0. Źle odpala, chwieje się, odma, pali olej
    :fuckyou2: :wpale: :wpale: ;) ;) :hah: :what: :hah:


    Ja tam na 3.0 nie narzekam raz odjeb :x ala numer i od tamtej pory gra i buczy

    A jak sam wiesz Sylwester nie jest to pierwszej młodości babuszka ;)
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez -czarek-
    jak sam wiesz Sylwester nie jest to pierwszej młodości babuszka
    Wiem doskonale, że nieco się naraziłem nie tylko Tobie Czaros tym 3.0 ;) ale naprawdę jestem zaskoczony 2.8 :x
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  6. #16
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Chłopaku powiem tak:
    Jeśli chcesz fajne autko ale ekonomiczne kup 2.8 z gazem - mam takie coś ponad 5 lat i powiem ,że nie mam żadnych problemów a na zbiorniku 55l gazu wyjdzie mi ponad 400km ...

    Jeśli chcesz 4.4 licz się z większymi wydatkami nawet w samych częściach, ale po 2.8 możesz mieć niedosyt w osiągach

    Chyba jestem stary bo 2.8 mi wystarczy ... gdybym liczył na jakieś osiągi to bym kupił po prostu M3 ...

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    Autko daje radę na gazie jest - mega tanie , nie stwarza problemów, jestem zadowolony i już
    I tu szanowny Neufie wierze Ci jak najbardziej chodzi Mi o to że wszystko zależy od tego jak ktoś dbał o auto. Nieraz widać poliftowe 4.4 którym rzuca gorzej jak Dwucylindrowym silnikiem z PF 126 ;)

    Cyga tak więc i tak kupisz to co uznasz za słuszne

    Sory za OT :papa:
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    No z jedną rzeczą z Sylwkiem7 się muszę zgodzić - części (jest ich więcej - 8 garów) drożej wychodzi, podobnie jak i założenie gazu. Pod tym względem wychodzi niemała różnica.

    Ale co do samego spalania to raczej nie jest tak źle. V8 też się da jeździć oszczędnie. Jak jadę spokojnie poza miastem to mam spalanie 7 litrów!!! (włączony tempomat, około 90km/h i wypoczywam) po mieście średnio mam 16/100km (wcześniej miałem dużo więcej ale nauczyłem się jeździć tym autem poprostu) Jak chce sobie podeptać to owszem, dochodzi do tych 20stu litrów. Nie wiem jak by było na gazie ale chyba nie najgorzej(długo nie jeździłem na lpg)

    Co do wypasu... Uwierz mi, że jak złapiesz bakcyla na e38 to będzie jak z drogą kochanką. Każdą kasę będziesz wydawał na nią by bardziej cieszyła Twoje oko. Uwierz mi, że jeśli kupisz "biedną" wersję to na bank będziesz doposarzał. I na tym finansowo stracisz. Odrazu szukaj dobrze wyposarzonego auta.


    ps. Krzywy: Jak miałem z 14 lat i do znajomego podjechało e38 i po raz pierwszy zobaczyłem hydrauliczną klapę to mało brakowało i spodnie nadawały by się do prania...

    Za każdym razem jak otwieram klapę z kluczyka na mojej twarzy pojawia się wielki banan, poprostu ciesze się jak murzyn z lusterka jak to się tak fajnie otwiera i zamyka.

    Ja np. kupując e38 spełniałem swoje niegdyś niedostępne marzenia. Zawsze chciałem mieć piękną 7mkę ze skórą, nawigacją(nie taką z tesco tylko taką zintegrowaną) i hydrauliczną klapą i na dużej feldze.

    Dlatego ja np. nie wyobrażam sobie e38 bez powyższych bajerów. Dla mnie ten samochód to coś więcej niż transport z pkt. a do pkt b

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    518
    BMW
    accord :)
    Skąd
    warszawa
    Dla mnie to tez dziwne, ze 4.4 pali tyle co 2.8...
    moje 4.4 pali "ciut" wiecej niz pawki 2.8, a troche z nim jezdzilem.
    Chybaze zakładamy ze 4.4 w trasie a 2.8 w korkach w miescie;)
    per aspera ad astra

  10. #20
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    41
    BMW
    BMW 740i '00
    Skąd
    Olkusz
    Cytat Zamieszczone przez ariusz
    Dla mnie to tez dziwne, ze 4.4 pali tyle co 2.8...
    moje 4.4 pali "ciut" wiecej niz pawki 2.8, a troche z nim jezdzilem.
    Chybaze zakładamy ze 4.4 w trasie a 2.8 w korkach w miescie;)
    Wogóle to spalanie BMW chyba jest dość dziwne i zależne od wielu czynników a przede wszystkim nogi kierowcy.
    Kumplowi 520iA e34 paliła przeciętnie 12 l/100 a mi 740iA m60 paliło w pierwszym okresie 14 l/100, potem 18 l/100 a pod koniec 16 l/100 :) I nie wiem od czego to zależało :)
    W każdym razie uważam że te parę litrów jest warte posiadania i słuchania v8 ale oczywiście degustibus...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •