Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: [ elektryka] E32 elektryczne domykanie klapy bagażnika

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    212
    BMW
    sprzedam e32
    Skąd
    zywiec

    [ elektryka] E32 elektryczne domykanie klapy bagażnika

    Witam!
    Kolejne z moich pytań:
    Czy było i czy to szło w końcówce produkcji czy na zamówienie, chodzi elektryczne domykanie klapy bagażnika w E32.
    Czy jest możliwość tego dołożenia? Jeśli tak to na ile skomplikowana sprawa?
    Jakby ktoś miał to proszę o info na PW. Potrzebuje wszelakiej informacji na ten temat.
    Z góry dzięki.

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Bylo zazwyczaj w longach, najczesniej w tych z konca produkcji.

    Mnie sie udalo wydrzec soft-close (bo tak sie to poprawnie zwie) z dawcy 750i '93 w krotkiej budzie ale byla to bardzo wysoka wersja.

    Przelozenie tego do auta jest dosc proste i nie zajmuje wiele czasu, schematy znajdziesz na forach niemieckich, ale dla kumatego w kablach jest to prosta kwestia.
    Czarne e32 w benzynie!


  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    212
    BMW
    sprzedam e32
    Skąd
    zywiec
    sz4l0ny, powoli was poznaje i widzę że ty kolego masz sporo przegryziony temat. Czy jesteś wstanie pomóż mi załatwić ten soft-close. Na pewno masz jakieś lepsze dojścia, kontakty niż ja :). Ale dobrze słyszeć że coś takiego da się dołożyć. A czy od wersji long też będzie to pasować?

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez LoOkas
    sz4l0ny, powoli was poznaje i widzę że ty kolego masz sporo przegryziony temat. Czy jesteś wstanie pomóż mi załatwić ten soft-close. Na pewno masz jakieś lepsze dojścia, kontakty niż ja :). Ale dobrze słyszeć że coś takiego da się dołożyć. A czy od wersji long też będzie to pasować?
    long nie rozni sie niczym specjalnym od krotkiej tak naprawde, poza dluzszymi drzwiami dluzszym walem napedowym i kilkoma detalami...

    inna sprawa to że lang zazwyczaj jest lepiej wyposażony, np. elementy wyposażenia standardowe dla 750iL byly opcjonalne dla 750i

    co do soft-close'u to naprawde rarytas do e32, ciezko go trafic bo zazwyczaj jest spotykany w autach dobrze wyposażonych, ktore nie sprzedaje sie na czesci tylko w calosci i to za spore pieniadze

    obawiam sie kolego ze zdobywanie rarytasow do e32, jak i ogolnie do starych aut wysokiej klasy, oznacza po prostu odkupywanie calych aut i pozyskiwanie z nich tajli
    Czarne e32 w benzynie!


  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    212
    BMW
    sprzedam e32
    Skąd
    zywiec
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny
    obawiam sie kolego ze zdobywanie rarytasow do e32, jak i ogolnie do starych aut wysokiej klasy, oznacza po prostu odkupywanie calych aut i pozyskiwanie z nich tajli
    wiem że tak jest, ale czasem się zdarzają cuda jak to ktoś powiedział :P

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar MCGUMA
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    616
    BMW
    e32 735i, e46 318, ex(e30 325i touring, e30 325i coupe, e30 318 sedan, )
    Skąd
    Mielno/Koszalin
    U mnie jest seryjnie,ale miałem wersje 750i.

    Powiem Ci,ze to fajny bajer.Nie music trzaskać tylko delikatnie połozyc a mechanizm sam domyka :)


    Ciężki temat,wiekszość e32 które widziałem nie miała domykania bagarka,wiec ciezko bedzie to znalezc.Powodzenia
    Jest e32 7xx,E30 325i 24v swap na e30 335i :) i sprzedane :(

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    na mnie niestety cuda nie trafiają, nie ma to jak dobry dawca :D
    Czarne e32 w benzynie!


  8. #8
    Początkujący Użytkownik Awatar korni8808
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    91
    BMW
    E32 740i
    Skąd
    Jawor
    tez się mogę pochwalić, że mam
    92r. a czy taki pełny wypas to nie wiem...
    brakuje mi kilku elementów

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Napewno w 750il jest największe prawdopodobieństwo żeby taki bajer znaleźć,choć nie jest to regułą,ostatnio pierwszy raz na żywo widziałem to w świeżo sprowadzonej 735i z 91 roku.Niezły rarytas,ale można spokojnie obejść się bez niego.

  10. #10
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Ja też moge się pochwalić że mam to seryjnie :) auto z 1992r. To był jeden z czynników przez które kupiłem moją 7 :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •