Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: sprężyny FK Automotive -35/20

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk

    sprężyny FK Automotive -35/20

    szukam i szukam i nie mogę znaleźć, czy ktoś z was może użytkuje takie sprężyny http://moto.allegro.pl/item785159357...ing_sport.html
    miałem całe zawieszenie gwintowane tej firmy w poprzedniej BMW e30 i spisywało się bardzo dobrze, ponieważ w e38 mam pękniętą jedną sprężynę z przodu oraz chcę obniżyć ją troszkę cały czas szukam jakiś sprężyn, czy macie jakieś doświadczenie ze sprężynami FK Automotive w e38??

  2. #2
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Sprzedalem osobiscie pare kompletow zawieszen gwintowanych FK do e38 lecz sprezyn tej firmy raczej nikt na forum nie uzytkowal, bynajmniej nie wieksza ilosc uzytkownikow.

    Sprawdzonym rozwiazaniem wsrod uzytkownikow 7er.pl sa sprezyny firmy AP Sportfahrwerke, na sam przod -40mm lub komplet -40/-30.

    W razie zainteresownia prosze o kontakt na PW.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    335
    BMW
    E38 740IL 2001r
    Skąd
    Grantham UK
    EIBACH Springs 2049-140
    Mam je od 1-mie i są naprawde extra

    Dobra cena na nie jest w
    http://www.orange-tuning.de/shop/

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk
    sprężyny już zakupiłem te FK, jak zamontuję pokaże na forum jak auto na nich wygląda, w tym miesiącu na razie będą założone tylko przody.
    pozdrawiam :)

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    52
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Słupsk
    Cytat Zamieszczone przez Vitek_Słupsk
    sprężyny już zakupiłem te FK, jak zamontuję pokaże na forum jak auto na nich wygląda, w tym miesiącu na razie będą założone tylko przody.
    Vitek_Słupsk jak się jeździ na nowych sprężynach w porównaniu do seryjnych i czy mógłbyś wrzucić jakieś foto przed i po zabiegu? Pytam gdyż też zastanawiam się nad obniżeniem auta.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk
    Cytat Zamieszczone przez j__a__r__o
    Cytat Zamieszczone przez Vitek_Słupsk
    sprężyny już zakupiłem te FK, jak zamontuję pokaże na forum jak auto na nich wygląda, w tym miesiącu na razie będą założone tylko przody.
    Vitek_Słupsk jak się jeździ na nowych sprężynach w porównaniu do seryjnych i czy mógłbyś wrzucić jakieś foto przed i po zabiegu? Pytam gdyż też zastanawiam się nad obniżeniem auta.
    jak chcesz możemy sie zgadać i obczaisz se komfort na żywo i porownasz moje e38 ze swoim pod względem wysokości. w galerii z moim autem masz fotki i przed i po obnizeniu narazie tylko przodu. jak chcesz zobaczyć to na żywo napisz do mnie na PW.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •