Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: [ blacharka] klosze lamp przednich e38

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    185

    [ blacharka] klosze lamp przednich e38

    w ostatnia sobotnia noc wyjezdzajac z dyskoteki zostalem zatrzymany do kontroli przez drogowke....ze wszystko bylo ok-bo z zona mielismy kierowce, drogowka zaczela szukac dziury w calym i sprawdzac stan techniczny auta
    przetrzepali je na maksa, i na koniec wzieli sie za lampy przednie
    i po oznaczeniach na kloszu policjant doszedl do wniosku ze zatrzymuje mi dowod rejestracyjny za to ze lewy klosz lampy jest do wersji zwyklej a nie pod ksenon
    o co chodzi, przeciez wizualnie nie ma roznicy....


    ps..po 40 min negocjacji dowodu jednak nie zabrali

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    123
    BMW
    e38
    Skąd
    lublin
    bo policja jest niedouczona i jeśli niema oznaczenia na lampie typu (DC,HC,D2S) to oni już twierdzą że kupiłeś sobie HIDA z\ allegro i zazdroszczą ;)

  3. #3
    Wg katalogu nie było żadnych różnic (ten sam numer części).

  4. #4
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    To jestem w szoku i pierwszy raz się z tym spotkałem. A przesłona? A odbłyśnik? Skoro jedno i to samo to znaczy, że musiała spełniać wymagania pod xenon czy auto go miało czy nie.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    185
    gdzie mozna nabyc te szkla do lamp przednich przed liftem-bo u nas w sklapie zadnym tego nie ma-jakis sklep internetowy


    pytam dlatego bo mam wypiaskowane i dzisiaj znowu w kolobrzegu doczepili sie do tego
    w niedziele nad ranem do jakiegos oznaczenia a dzis ze sa wypiaskowane i ze rozpraszaja swiatlo....

  6. #6
    Np Intercars prowadzi chyba też wysyłkową sprzedaż. A jak nie to zadzwoń do Bosch'a bezpośrednio i może Ci wyślą.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    123
    BMW
    e38
    Skąd
    lublin
    na szkle jest oznaczenie w reflektorze RC przed liftem a DC po lifcie podróba szkło już tego nie ma
    u mnie w lublinie policja sie douczyła i sprawdza samopoziomowanie :)

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    185
    Nigdzie nie mogę dostać tych szkieł z oznaczeniami pod ksenon... Gdzie je można kupić???????
    Jakieś linki???

    MOD: JACEKK. nie pisz wielkimi literami!

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez JACEKK.
    Nigdzie nie mogę dostać tych szkieł z oznaczeniami pod ksenon... Gdzie je można kupić???????
    I w ASO i w BOSCHU jest tylko jeden rodzaj szkieł. Nie ma rozróżnienia dla xenonu i dla zwykłej lampy.
    Być może te w ASO mają takie oznaczenie a zamienniki już nie, no ale kwestia jaka cena Cię interesuje.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  10. #10
    JACEKK., dwa posty wyżej Damias napisał, gdzie szukać. Może od razu podaj adres dostarczenia...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •