Poka¿ wyniki od 1 do 6 z 6

W±tek: Jak zatwierdzic wybrany numer do odblokowania testow kompa..

  1. #1
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Sep 2009
    Posty
    139
    BMW
    by³o e38 740iA M60B40
    Sk±d
    Malechowo

    Jak zatwierdzic wybrany numer do odblokowania testow kompa..

    Panowie, pierdo³a dla was, ale szuka³em i nie znalaz³em i dlatego pisze.... Chce odblokowac testy kompa w aucie ale nie wiem jak zatwierdzic numer zsumowany z ostanich 5 cyfr VIN -u przeze mnie.Mam e 38 z lisopada '95 m60b40.Mam odblokowany tylko test nr 1 i 2 a reszta lock on.Jesli to juz by³o a zasmiecam forum to po uzyskanej odpowiedzi usune tego posta i ca³y temat .Z gory dzieki ch³opaki.
    ...ther's no better way to flyy...

  2. #2
    wchodzisz w testy.

    Klikasz np test 7-my (tamp silnika), klik lewym i jest LOCK ON. Wówczas klikasz lewym a¿ dojdziesz do sumy cyfr z nr VIN i zatwierdzasz prawym. Powinno byæ OK

    Kilkasz dalej w test prawym i zatwierdzasz lewym. Ju¿ powinna siê wy¶wietlic warto¶æ a nie LOCK ON ;)

    Powodzenia
    Czyste sumienie wynika najczê¶ciej ze z³ej pamiêci

  3. #3
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Sep 2009
    Posty
    139
    BMW
    by³o e38 740iA M60B40
    Sk±d
    Malechowo
    w³asnie sprobowa³em, i nic, ustawi³em numer taki jaki mi wychodzi z vinu i naciskam prawy przycisk na na desce rozdzielczej i nic;/.czy to mozliwe ze ktos mog³ kiedys zmienic i ustawic na swoj prywatny jakis kod???
    ...ther's no better way to flyy...

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez MichalV8
    czy to mozliwe ze ktos mog³ kiedys zmienic i ustawic na swoj prywatny jakis kod???
    Raczej nie. Sprawd¼ testem nr 1 czy Twój VIN z kielicha/dowodu zgadza siê z tym na desce :x
    Czyste sumienie wynika najczê¶ciej ze z³ej pamiêci

  5. #5
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Sep 2009
    Posty
    139
    BMW
    by³o e38 740iA M60B40
    Sk±d
    Malechowo
    Sylvek dzieki za pomoc uda³o sie!!Zgadza³y sie numery numery Vin w dowodzie i na kielichu ale nie na desce rozdzielczej ,ale szwagier jak ja kupowa³em to mi mowi³(bo od niego kupi³em auto), ze mia³ deske rozdzielcza zmieniana i stad pewnie te problemy.Juz nie piwo ale dobra krowka sie nalezy dla ciebie, nie wpad³ bym na to chyba nigdy,I od razu sprawdzi³em obroty i sie wacha³u od 635 do 664;/, ale pewnie mam odme do wymiany bo i bagnet mam zazwyczaj zassany i ciezko go wyjac zaraz pounieruchomieniu silnika i czuje czasami smrod oleju w kabinie;/ pozdrawiam.
    ...ther's no better way to flyy...

  6. #6
    Cieszê siê ¿e sie uda³o :D

    POwodzenia
    Czyste sumienie wynika najczê¶ciej ze z³ej pamiêci

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •