Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: [ elektryka] Problem z ogrzewaniem w e32

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    2

    [ elektryka] Problem z ogrzewaniem w e32

    Witam! mam problem z ogrzewaniem w mojej e32. Sprawa w skrocie wyglada tak. Ogrzewanie w pewnym momencie poprostu przestalo dzialac. Włacza sie nie raz kiedy auto dostaje wstrzasu np dziura, prug zwalniajacy itp hehe Nie mam pojecia co moze byc przyczyna... a elektrycy u ktorych bylem nie mowili ze nie podejma sie robienia 7-ki ;) Moze ktos mial podobny problem albo wie co moze byc przyczyna. Z gory dziekuje :)

  2. #2
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    wyciagniej panel od klimatronika (podwazasz z lewej strony) o ile masz klime i posprawdzaj wtyczki. Na srodku tunelu pod nogami kierowcy/pasazera jest tez sterownik ogrzewania/klimy tam tez warto zerknac..

    pzdr

  3. #3
    Leszek VIP Vip Awatar siudema
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1,833
    BMW
    było e32 m30b35 II89r będzie ...?
    Skąd
    Trzebnica -DeTRoit
    witam ,dodam że warto wyczyścić czujnik temperatury w panelu ogrzewania ,u mnie wariowała temperatura i po czyszczeniu OK. Chyba że masz walnięty miecz ,wtym wypadku tylko wymiana bo z tego co wiem jest nie naprawialny

  4. #4
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Problem moze lezec w wentylu ogrzewania - mozliwe ze jest taki zajechany brudem - ze nie wpuszcza cieplej wody do grzewnicy. Mozliwe ze na dziurach kopulki wentyla sie lekko poruszaja i wtedy dochodzi troche cieplej wody. Sprawdz na rozgrzanym aucie weze - ktore ida
    od wentyla ogrzewania do grzewnicy - jezeli sa cieple to znaczy ze wentyl dziala - jezeli zimne - to nie puszcza cieplej wody.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    267
    BMW
    E32 735iA 88'
    Skąd
    Warszawa
    ja obstawiam że mogą szwankować elektrozawory tzn. zacinają się

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    Hmm a nie myślałeś o wymianie nagrzewnicy.. problem taki miał kumpel w lagunie .. pewnego pięknego zimowego dnia przestało grzać.. Jak wyciągnęliśmy nagrzewnicę okazało się że jest pełna kamienia mimo używania płynu do chłodnic...

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    237
    siemaneczko .ja mam e32 z 86 .podobnie miałem .popękała nagrzewnica, wymieniłem

  8. #8
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    i .. ???

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •