Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: [e38] Zmiana wnętrza

  1. #11
    Trzeba lekko podważyć z dowolnej strony i energicznymi acz nie mocnymi ruchami wyszarpać. Drewienko jest mocowane tylko na wcisk.

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Dzięki!!! Lecę w takim razie demontować drewienko i przerabiać boczki na skórzane :D

    ps. Tylna kanapa już w skórce jest :D :D

  3. #13
    To Ty się tutaj chwal fotkami z przeróbki ;D ;D

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    co do zmiany poszycia, ja przelozylem skore ze zwyklych foteli na stare ramy z foteli łamanych, prawie wszystko pasuje poza zaglowkami, prowadnicami zaglowkow, spinkami/oczkami na zaglowki, a co do demontazu fotela to pamietaj tez o lince od pasów bo jak wszystko odkrecisz to moze byc ostatnia rzecz ktora bedzie ci przeszkadzac wyjac fotel,

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Ad. Krzywy.
    No postaram się pamiętać o tej lince :). Obydwa komplety siedzeń to komforty więc raczej wszystko będzie pasować.

    Ad. Sylwekk.
    Jutro jak wrócę z uczelni to biorę aparat i jakieś fotki porobię :D Ciekawie wygląda teraz auto z przodem welurowym a tyłem w skórce :D :D


    edit////
    Chłopaki, sorry :D dopiero wróciłem z wawy i jestem na wpół żywy... Dzisiaj nie wiem czy coś będe kombinował z autem ale jeśli tak to coś cykne :)


    23:54

    Sorki, że nie edytuję. Mam małe pytanko. Jak rozłączyć tą główną kostkę? Widzę tą całą linkę itd. i z tym nie było by problemów. Ciągne tą kostkę w obie strony, podwadzam śrubokrętem i nie idzie :/ Boje się, że coś połamie :/ może jest tam jakiś zatrzask czy coś innego, czego nie widzę ?


    ps. Porobiłem fotki no ale nic na nich prawie nie widać (poza poświatą halogenu) także nie ma sensu wrzucać :( Jutro mam nadzieję, że wrócę do domu jak będzie jeszcze widno to i zdjęcia się udadzą

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    Sorki, że nie edytuję. Mam małe pytanko. Jak rozłączyć tą główną kostkę? Widzę tą całą linkę itd. i z tym nie było by problemów. Ciągne tą kostkę w obie strony, podwadzam śrubokrętem i nie idzie :/ Boje się, że coś połamie :/ może jest tam jakiś zatrzask czy coś innego, czego nie widzę ?
    Nie wiem, o którą kostkę? Jeśli od zasilania fotela, to z jednej strony jest taki grzybek, który należy wyciągnąć. Ciągnąc za ten grzybek jednocześnie trzeba pociągać za wtyczkę.

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    No faktycznie, był tam taki grzybek do wyciągnięcia.

    Fotel kierowcy zdjęty (trochę mi to czasu zajęlo) ale bogaty w doświadczenia z zapałem dorwałem się do fotela pasażera, wystarczyło jakieś 5 minut i wszystko zdemontowane. Zostały tylko pasy... Wrzuciłem Fikołka na tylnią kanapę by było mi lepiej "dotrzeć" do śruby a tam... ZONK! No poprostu moje wk....... osiągnęło apogeum. Rama siedzenia siedzi za nisko i niedojdę tam kluczem..... :razz:
    Jak mam wszystko montować od nowa by nacisnąć głupi guzik przez kilka sekund a później znowu demontować to żyć mi się odechciewa...
    2 godziny męczyłem tą śrubię kombinerkami i nic... Poprostu ręce mi opadły... a miałem dzisiaj to skończyć...

    Macie jakieś porady by znowu tego nie podłanczać a odkręcić jakoś te pasy ??


    ///edit. Idę zmienić welur na skórkę w siedzeniu kierowcy.
    Jak narazie ma m w głowie 2 opcje. Gotowy fotel kierowcy wsadzić do auta, podpiąć wszystko łącznie z tym welurowym fotelem pasażera, podnieść go i potem rozłączyć aku znowu i go wyjąć.

    Albo zmienić skórkę w środku samochodu.


    ///edit2. Kurde, bazuję na tym i za cholerę nie mogę zdjąć tego tyłu :/ macham tym śrubokrętem i nic...

  8. #18
    No to teraz napisz, czego nie wiesz... :)

    Bo z powyższego ciężko się zorientować, co zrobiłeś a z czym walczysz....

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Czego nie umiem :D: Zdemontować tylnich plecków w komfortach. Postępowałem zgodnie z Twoim opisem (szarpałem za te plecki w lewo i do siebię) i nic. Postępowałem również zgodnie z opisem z tej strony i też nic :/

  10. #20
    No cóż.... Bardziej obrazowo nie umiem Ci przekazać, jak to zrobić.... :/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •