Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Virtual Tuning by Kuba_93

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Ale fajna by była E38 Coupe :D Jeszcze z V12 motorem. Ciekawe o ile waga by się zmniejszyła i zwiekszyły osiągi
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  2. #22
    7ka
    Gość
    waga... waga moglaby byc ta sama albo i wieksza zobacz MB-C140 ;)

    hm....

    V12 ... prawdziwym egzotykiem bylby dawny projekt lat 80-ych... "V16-Goldfish"

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    E38 Coupe z silnikiem V16..... :medit: :medit: :medit: Podoba mi się.

    Kto ma zacięcie do majsterkowania, warsztat i sprzęt niech zrobi takie cacko ;D
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  4. #24

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Znam tego kolosa nawet temat jest na forum o V16. I projekt takiej E38 Coupe też jest do ogarnięcia. Na Discovery Chanel lecą takie programy gdzie cuda z autami robią. Więc dla nich po prostu skrócić auto to byłby pikuś :D
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  6. #26
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez tomek_uk
    W sumie to nawet nieźle, ale widzę, że troszkę się kolego śpieszysz - poświęć chwilkę dłużej i dopracuj swoje prace, bo dla kogoś, kto się zajmuje trochę grafiką od razu wpadnie w oko kilka szczegółów, które nawet początkujący powinien opanować:

    - jeśli już wycinasz obiekt, to powiększ go sobie i staraj się prowadzić jak najkrótsze linie, żeby nie było widać ich załamań (w S2000 przednie koło jeszcze tak nie razi, ale z tyłu z łatwością naliczyłem osiem załamań)

    - w S2000 wypełnij przestrzeń za tylnym kołem, gdzie powinno być nadkole, lub chociaż wewnętrzna strona zderzaka,

    - w S2000 przed tylnym kołem i za przednim kołem zgubiłeś kształt,

    - w Civic, ponieważ sam piszesz, że jeszcze nie skończony, więc zmień tylko prawe przednie koło, bo zostawiłeś oryginał i profil opony jakby nie ten ;)

    - popracuj troszkę nad cieniami.

    Reszty się nie czepiam, z czasem nabierzesz wprawy ;)

    Pozdrawiam

    ...dokładnie..mam ps obcykanego nie na takim poziomie i pewne rzeczy walą po oczach...Ale cwicz,cwicz...Idziesz w dobrym kierunku...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •