Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Tryb awaryjny?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    93
    BMW
    E38 740i / 750i
    Skąd
    Bydzia

    Tryb awaryjny?

    Zaraziłem kolege e38 no i pojechaliśmy oglądać tamta sztuka ma słabą kompresje na 2 cylindrach (V12) i ''słaby 1 przepływomierz. Tak twierdzi właściciel i niby to jest powodem ze auto przechodzi w tryb awaryjny. Auto nie ma mocy ledwo sie buja momentami nie moze dobić obrotów zeby przełożyć bieg. Czy to co powiedział właściciel jest prawdą. ze usunięcie tego i reset kompa wyleczy i bedzie rwała do przodu jak oszalała(na wyłączonym UDC i trybie sport nawet na szutrze nie zabuksowała)
    w porównaniu do mojej to jedzie jak 1.6 z e36
    Głównie chodzi mi o to czy jest taki owy tryb awaryjny. bo nawet utrata 2 garów przy v12 nie powinna chyba az tak jej z mulić.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    120
    BMW
    740iA
    Skąd
    Płock-Drobin
    ja ci powiem tak problem ze skrzynia ale reki nie dam uciąć a jak odpalisz to odrazu wchodzi w tryb awaryjny czy jak przejedziesz kawałek

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    93
    BMW
    E38 740i / 750i
    Skąd
    Bydzia
    nie skrzynia na pewno nie to niby komp auto wprowadza w taki tryb skrzynia przerzuca i na sport i na normal. auto nie ma mocy po prostu i bardzo powoli sie wkręca na obroty.

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cylindy cylindrami, ale tak jak piszesz to może być objaw przepływki, może to być też przepustnica, auto się dusi i nie wchodzi na obroty?
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    93
    BMW
    E38 740i / 750i
    Skąd
    Bydzia
    Tak. Jakby sie dusiło i kiepsko wchodzi na obroty. Wg mnie cylindry by tłumaczyły kopcenie(pierścienie albo gumkami wciąga olej) ale brak mocy to raczej przepływka.
    W takim razie kolejne pytanie czy 1 przepływka moze tak nabroić czy obydwie padły? Twierdzi ze głowice były robione a zostały te 2 cylindry i 1 przepływka. :>

  6. #6
    A ja powiem tak, jek chcesz mieć jeszcze kolegę, to mu odrać to auto,bo jak się okaże że przepływka i jeszcze inne sprawy, no to kolega zamiast jeżdzić będzie siedział w warsztacie :)

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    93
    BMW
    E38 740i / 750i
    Skąd
    Bydzia
    no on sie liczy z naprawami ale ja robie takie swoje dochodzenie gdyż mnie to zaciekawiło
    a czy on je kupi czy nie to tego nie wiem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •