Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [ pozostale] Wlot powietrza - nerki

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    27

    [ pozostale] Wlot powietrza - nerki

    Potrzebuję pomocy !!!
    Jako że wszystkie elementy plastikowe z oklic przedniego zderzaka uległy estrukcji staram sie go odbudować na oryginałach.
    Mam do was w związku z tym pytanko:
    Czy wloty powietrza np. na tarcze hamulcowe a szczególnie tzw.nerki pasują od innych roczników np. z 96r. czyli z przed liftu.
    Przypominam że ja mam z03.1999r. czyli po lifcie :)
    Pomóżcie co pasuje co nie ??

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tomar
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    159
    BMW
    E38 m62b44 , E39 m62b44
    Skąd
    Warszawa
    realoem.com ...i wszystko jasne

  3. #3
    Z tego co zauwazylem to nie pasują.... W autach po lifcie czujnik temp. nie był montowany we wlocie powietrza. Mam taki luzny wlot z aso wiec moge zrobić ci fotke jak chcesz ( prawa strona)



    “Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy”

  4. #4
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    ja się dorzucę potrzebuję prawą stronę (pasażer), element dolotu powietrza na tarcze hamulcowe bo potrzaskałem a lada moment będę wymieniał tarcze hamulcowe i nie założę nowych do póki nie będą miały zapewnionego dobrego chłodzenia
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #5
    Mam taki nówka z servisu. Jak chcesz pisz na pw. Kiedyś kolega wyrwał mi czujnik temperatury. Pytałem na forum i niektórzy twierdzili że czujnik jest w tunelu chłodzenia hamulca wiec kupiłem czujnik i wlot. Jak się później okazało w autach po lifcie czujnik nie ma nic wspólnego z tym tunelem.



    “Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy”

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    27
    Tak dokładnie .
    I ja już ten temat przerobiłem i oświadczam co następuje iż:
    CZUJNIK TEMPOERATURY ZWEWNĘTRZNEJ CZYLI TERMOMETR PO POLSKU JEST MONTOWANY OD SPODU W TRÓJKĄTNEJ OSŁONIE SILNIKA (łączącej nadkole z osłoną silnika i zderzakiem).
    Pozdro 4 all :)

  7. #7
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez ROBERTO
    Mam taki nówka z servisu. Jak chcesz pisz na pw. Kiedyś kolega wyrwał mi czujnik temperatury. Pytałem na forum i niektórzy twierdzili że czujnik jest w tunelu chłodzenia hamulca wiec kupiłem czujnik i wlot. Jak się później okazało w autach po lifcie czujnik nie ma nic wspólnego z tym tunelem.
    Udało mi się dorwać elegancką używkę za symboliczną kasę. Nie wiem dla czego do 4.0d jest inny element niż w pozostałych 7er :|
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •