Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Brew pod lampe

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki

    Re: Brew pod lampe

    Cytat Zamieszczone przez Pietrek
    Witam mam pytanie czy mozna gdzies dostac brew pod lampe taka jaka maja e38 po lifcie do e38 przed liftem .Tylko nie piszcie ze nie bo na przykladzie auta "tedego" Mozna .Wiec do was pytanie czy slyszeliscie widzieliscie takie cos do kupienia zamowienia pozdrawiam !!
    Mylisz kolego pojęcia. Jak już wspominasz o E38 TEDEgo to on miał lampy poliftingowe a listewki miał pod kierunkiem żeby zapełnić lukę po starych kierunkach.
    Także jak chcesz sie na nim wzorować to musisz kupić poliftingowe lampy+listwy ori pod te lampy+kierunki poliftingowe z tą listwą ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    159
    BMW
    bylo e38 4.4
    Skąd
    Kołobrzeg
    dobra nie chce mi sie klucic czy mial te lampy po liftingowe czy przed liftingowe ja co innego widze na zdjeciu jak wyglada lampa po liftingowa a jak przed pisalem to w poscie .Ta listewka brew czy jak ja zwal po lifcie zachodzi na kierunek a u "tedege" jest rowno z lampa zakonczona czyli wyglada na lampe przed liftowa z dorobiona taka listewka brewka oczywsccie ze ma tez przerobione nadkole ale to inna para kaloszy

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez Pietrek
    dobra nie chce mi sie klucic czy mial te lampy po liftingowe czy przed liftingowe ja co innego widze na zdjeciu jak wyglada lampa po liftingowa a jak przed pisalem to w poscie .Ta listewka brew czy jak ja zwal po lifcie zachodzi na kierunek a u "tedege" jest rowno z lampa zakonczona czyli wyglada na lampe przed liftowa z dorobiona taka listewka brewka oczywsccie ze ma tez przerobione nadkole ale to inna para kaloszy
    Ktokolwiek coś zrozumiał?? ;D
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    230
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Wawa
    niebardzo :hihi: ;(

  5. #5
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Ja też nie czaję, jak znacie tego "tedego" to może załatwcie jakieś foto.
    Ta brew czy listewka to nie taka listewka bo cały i to całkiem spory element przykręcany do reflektora od jego spodu na to nakładana jest cienka blaszka lakierowana w kolorze nadwozia. I teraz pytanie czy Ty chcesz cały ten element z tworzywa czy samą blaszkę którą ktoś, jakoś mógł przykleić w miejsce fabrycznej "równej" przedliftowej.
    Założyć się jej tam na pewno nie da ale może po sklepaniu kołnierzy itd... tylko jak to będzie wyglądało?!

    PS. Wiem, że trzeba to wolno czytać i to z 3 razy ale moje słownictwo jest zbyt ubogie aby to opisać łatwiej ;D
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    159
    BMW
    bylo e38 4.4
    Skąd
    Kołobrzeg
    Dobra ;] Przepraszam za te skróty myślowe ,ale tak to juz jest jak sie klepie bezmyślnie w klawiature i nie czyta sie swojej wypowiedzi.Reasumujac najlepiej jest kupic błotniki od wersji po liftowej i lampy czy to wystarczy czy jeszcze trzeba cos miec .Acha czy beda te blotniki i reszta pasowac ?

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    139
    BMW
    e38 740 4.4 manual 06.97
    Skąd
    Poznań
    http://autofoto.pl/photos/autobiznes...2/500x375.aspx
    http://wd3.photoblog.pl/p1/99/26/19809132.jpg
    http://www.furious.pl/img1/bmwtede-01.jpg
    http://www.hip-hop.pl/news/pic/large...1233590740.jpg

    o tym aucie mowimy ??
    to ja tu widze normalne poliftowe lampy, blotkiki, kierunki i listwy pod lampami.
    i jak ktos mi powie ze to sa jakies nalepki czy blaszki ktore da sie zrobic po kosztach to sobie to od reki zamowie.

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    No czyli generalnie normalny lifting - z mniej lub bardziej wiejskimi lampami, ale mniejsza z tym.

    O takim liftingu chyba wszystko zostało już napisane na forum - jest na ten temat kilka solidnych wątków... ;)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  9. #9
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Co Ty walczysz o wieś lampy :) ładnie miał bawarkę zrobioną :) na pewno nie przeszedłbym obojętnie przy niej :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Co Ty walczysz o wieś lampy :) ładnie miał bawarkę zrobioną :) na pewno nie przeszedłbym obojętnie przy niej :)
    Przez wieś lampy rozumiem tandetny aftermarket z Allegro - niestety jakością daleko im do oryginalnych (ceną pewnie też i dlatego wybór padł na nie ;D ).

    Czy ładnie zrobioną to rzecz gustu... Osobiście powiem tak: 1000x bardziej wolę swoje E38 (mimo że na razie całkiem seryjne) - niż biedny egzemplarz z początku produkcji, po łebkach i na szybko "odpicowany" dla celów szoł-biznesu.
    BTW - właściciela też uważam za pajaca, ale tego nie liczę do oceny samochodu.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •