Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 63

Wątek: Podgrzewana kierownica.

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    Dzwonisz do ASO i mowisz ze potrzebujesz kiere grzana i tyle. Nie wiem po co ci VIN? Ja tez o listwy i inne cuda dzwonilem i zamawialem i bez problemu pani mi posprawdzala i zamowila. Zreszta w moim przypadku VIN jest do niczego nie potrzebny bo wszystko co zamawialem nie zostalo ujete w VINie tylko to juz moja inwencja tworcza :D :D

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk
    niedługo na dniach będę miał na sprzedaż (najchętniej na zamianę na m-pakietową przed liftem) poliftową taką podgrzewaną kierownicę. jak by ktoś był zainteresowany. pasuje ona do e38 od kwietnia 99.
    pozdrawiam :)

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    201
    BMW
    740i M62
    Skąd
    Warszawa
    żeby mieć podgrzewaną kierownicę musisz oprócz samej kierownicy kupić nową taśmę i multifunkcję.

    Pozdrawiam

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk
    jak by ktoś był zainteresowany to mam na sprzedaż podgrzewana kierownice do e38 po kwietniu 1999 roku w dobrym stanie. kierownica cała kompletna z dwu nabojowym airbagiem i sterowaniem. z podłączeniem wg mnie nie będzie problemu. chętnie zamienię ją na przedliftową kierownice m-pakiet.

  5. #25
    Banned
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    365
    BMW
    E38 4.4 97' i E38 750iL 98' INDIVIDUAL
    Skąd
    Warszawa
    A to nie jest przypadkiem taki przycisk z kierownicą i takimi kreskami??? Pytam bo niedawno kupiłem swoją siódemkę i kojarzy mi się że mam coś takiego po prawej stronie i zastanawiało mnie do czego to służy.

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk
    no to jest dokładnie to. po włączeniu tego przycisku powinna na nim zapalić się zielona dioda i kierowałka powinna robić się cieplutka.
    pozdrawiam :)

  7. #27
    Banned
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    365
    BMW
    E38 4.4 97' i E38 750iL 98' INDIVIDUAL
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Vitek_Słupsk
    no to jest dokładnie to. po włączeniu tego przycisku powinna na nim zapalić się zielona dioda i kierowałka powinna robić się cieplutka.
    No to u mnie przycisk się nie zapala i nic się nie grzeje :( a szkoda... pewnie popsute. Będzie trzeba kupić nową :D

    Vitek_Słupsk undefined
    Mówisz że będzie pasować do aut z 99, a ja mam 98 (ale jeszcze przed liftem) to chyba inna? Inaczej do mojego Twoja pewnie nie będzie pasować?

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk
    no z tego co wiem moja pasuje do e38 od kwietnia 99, dokładniej pisząc jeśli masz taśmę zespoloną z przełącznikami wycieraczek i kierunków to moja pasuje, jeśli masz wersje gdzie taśma jest przy kierownicy niestety nie pasuje.
    pozdrawiam :)

  9. #29
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    7
    a z e39 niepodejdzie taka kiera?

  10. #30
    a z e39 niepodejdzie taka kiera?
    W e39 była w którym ś momencie taka sama zmiana jak w e38. Zatem jeśli masz zintegrowaną taśmę z przełącznikami, to kiera podejdzie. W innym wypadku nie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •