Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: przepływomierze 740 d

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    66

    przepływomierze 740 d

    Mam pytanko , czy wymiana przepływek w e38 740 d polega tylko na wymianie czy potrzebna jest jakaś adaptacja ? Zamówiłem dwie sztuki BOSCH 0 280 217 124 i mam zamiar sam je wymienić bo te warsztaty doprowadzają mnie do białej gorączki :shoot: , jeśli przepływki wymienie i nic sie nie poprawi to dalej będe drążył temat "TURBINY E 38" w którym opisałem co jest grane .

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Musisz jechać na kompa po wymianie przepływki.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    228
    BMW
    740d
    Skąd
    Danzig
    Nie ma potrzeby adaptacji w 740d. Skasowanie bledow napewno nie zaszkodzi ale to wszystko. Zmontuj sobie laptopa z kablem i DISem i zrobisz wszystko sam. Ja tak zrobilem i mam spokoj od niedouczonych elektrykow ;)
    pozdrawiam
    mavic

    Forum 7er jest dla buraków i kartofli. Jestem dumnym kartoflem !

  4. #4
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city
    wymieniłes te przepływki juz???? jaki efekt ? zmienilo sie cos? ja nawet nie jade na kompa tylko w ciemno bede 2 kupował :) wszystkie 740d o ktorych czytałem mialy problem z przepływkami, u mnie jest jeszcze walnieta uszczelka miedzy turbina a rura od wydechu:(
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    66
    Czekam na przesyłke , ja właśnie zamówiłem dwie nówki żeby mieć pewność że przepływki są ok , bo diagnozy tych wszystkich partaczy mnie wkur....ją , po wymianie będe wiedział co dalej , napisze , pozdro .

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    66
    :509: NORMALNIE BAJKA - POWER WIĘKSZY NIŻ MIAŁEM - AUTO RAKIETA - Panowie jak macie mułowate 740d , wymiana przepływek na nowe , wymiana filtrów powietrza i nie poznacie swojego auta , spalanie poprzednio 14,0 l. !!!! teraz 11,9 !!!! normalnie nie wierzyłem własnym oczom :shock: , auto zbiera sie jak trzeba normalnie ogień na dachu :509: PRZESTRZEGAM !!! M-AUTO w Katowicach na 100% zamienili mi przepływke na zjeb..ą , nie zostawiajcie im auta do naprawy bo wam zepsują !!!! :505: :505: :505: , a ja myślałem że czeka mnie wymiana turbin , paru " fachowców " mówiło że to turbiny :wpale: , teraz wiem że jak zacznie mi rosnąć spalanie na komputerku to przepływki i filtry do wymiany - koszt niewielki a efekt nie do opisania :509:

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    Jakie przepływki założyłeś ? Oryginały czy zamienniki i jakie ?? Jakie kwoty pochwal się ;)

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    66
    Przepływki zamienniki 250 sztuka , przypuszczam że na ori (1300 sztuka) efekt byłby ten sam a jak siądą kupie nowe takie same :D

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    129
    BMW
    E38 740 d, F01 730 d
    Skąd
    Polska
    Czy te przepływomierze zamienniki to te z boscha, czy jakiejś innej firmy? Czy po wymianie kasowałeś jakieś błędy (o ile były?) i czy przeprowadzałeś jakąś adaptację? Aha, gdzie zakupiłeś sobie ten super towar?
    Z góry dzięki i ozdrawiam!
    Pozdrawiam!

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    66
    firma żadna bo nic na nich nie pisze oprócz numeru , błędów żadnych nie byłem kasować , wogóle nie jechałem na kompa bo mam dość tych " niby fachmanów" , normalnie włożyłem nowe przepływki i filtry i :509: taki efekt , dzisiaj miałem spalanie 11,8 a noge mam ciężką :534: :diabel: , poszukaj na necie http://www.przeplywomierz.pl/sklep,2...n,16344,0.html ( na zdjęciu jest pudełko boscha ale to tylko bajer ) , ale przepływka działa !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •