Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: BMW 740iA krajowe...

  1. #11
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    co do cen i do rocznika......... hmmm niewiem jak to powiedziec


    ja za swoje auto cenie okolo 16tys zl i wiem ze absolutnie nic a nic nietrzeba w nim robic. ale.... to rok 94 i ktos powie ze taką jak moja kupi za 12tys i tyle.... a tlumaczenia ze jak kupisz trupa to wsadzic z 5 czy 10tys, to dla polaka niema znaczenia, wazne ile zaplaci i tyle

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Jim
    Cytat Zamieszczone przez tristeza
    Sprzedałem swoje E38 '95 za 16tyś. Auto miało trochę do doinwestowania - zawieszenie i parę innych pierdół. Poszło w 5 dni, bo oprócz rzeczy do zrobienia była bezwypadkjowa i zadbana. Jakbym miał to wszystko zrobione to po pierwsze szkoda byłoby mi ją sprzedać ( i tak było szkoda jak cholera) a po drugie nie za 16tyś a jakieś 22-23tyś bym wystawił.
    Czyli jak rozumiem zaryzykowałbyś opis swojego auta jako "dobry" lub przynajmniej "przyzwoity"?
    "Dobry" w PL znaczy padlina :D . Rozwalają mnie w ogłoszeniach zwroty typu "igła", "salonowy", "bez wkładu", "nic nie stuka", "wsiadać i jechać". Jak widzę coś takiego nawet nie dzwonię...

    Moją masz poniżej

    http://allegro.pl/item747107151_bmw_...ja_alu_18.html

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice
    Dobrze jest :) kolega Lord_Jim pojechał , ocenił autko i przekazał nam swoje spostrzeżenia - od tego chyba jest ten dział. Wiadomo, że za taką kasę cudów nie ma, ale rdza w 7er przyprawia mnie o mdłości -::

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •