Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: [audio] Jak zamontowac wzmacniacz monoblok do tuby w E38 z

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    nie wiem czy dobrze zrozumialem.. ale z mojego doswiadczenia podciangac sygnal z glosnika do wzmaka to chyba nie za dobry pomysl? przeciez to poucina czestotliwosci.. do tych glosnikow to przeciez pewnie ida jakies malutkie kabelki;-)

    tak mi sie zdaje;]

  2. #12
    7er Freak Awatar Greg38
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,298
    BMW
    F02 750LxD E65 745i Prins VSI E38 740i Prins VSI
    Skąd
    DE/PL
    Blog
    18
    Cytat Zamieszczone przez maniakowy
    nie wiem czy dobrze zrozumialem.. ale z mojego doswiadczenia podciangac sygnal z glosnika do wzmaka to chyba nie za dobry pomysl? przeciez to poucina czestotliwosci.. do tych glosnikow to przeciez pewnie ida jakies malutkie kabelki;-)

    tak mi sie zdaje;]
    Wiec tak, jezeli jest navi:

    odciac kable przy wyjsciu radio glosniki. Wyjscie z radia na Hi-Low Konverter do wzmacniacza a ze wzmacniacza kazdy kanal na glosniki.

    Oczywiscie ze kable na glosniki sa cienkie, ale to zalezy ile chcesz zainwestowac lub ile pracy chcesz wsadzic.

    WIec mozesz wymienic kable, glpsniki, wogole cale hifi.

    U mnie jest tak:
    subwower na worku na narty (freeair) ze wzmacniaczem, glosniki tylnie nowe magnaty, przod oryginal (z powodu tel. ale mozna i te wywalic i extra glosnik na telefon wstawic). Kable oryginalne (bo mi sie nie chce ciagnac nowych) dvd zmieniarka, kamerka cofania.

    Samo hifi sie 800zl zmiescilo, dvd zmieniarka wtedy 850 zl a kamerka 120 zl.

    no i cala navi wstawilem, wtedy byl to duzy koszt.
    Pozdr.

    Greg38

    UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - załóż temat i prześlij link a postaram się odpowiedzieć!




    http://7er.pl
    http://bmw.n-sacz.pl
    http://bmw-diag.pl
    http://obd-can.pl
    http://auto-diag.de

  3. #13
    Hmm ja nie wiem w czym problem ja nic nie odczuwam :)

    Glosnik zrobiony w schwowek na narty 30cm 1500W 500wRMS podlaczony pod wzmaka ktory ma wlutowany pobor sygnalu z tylnich glosnikow Alpiny

    I gra naprawde sympatycznie - do wgladu na zlocie ;)

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    92
    BMW
    740
    Skąd
    berlin
    witam ja mam u mnie av in oraz out tylko musze sprawdzic czy to niejest tylko wyjscie na monitor przenosny i jesli bedzie tam glos to tam sie wepne tylko nie mozna wtyczka bo wyciszy to glos w aucie tak maja niektore auta zeby dzieciaki ogladaly sobie cos z tylu i nie dzialaly na nerwey teletubisie 1122 raz :D

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    92
    BMW
    740
    Skąd
    berlin
    bylem sprawdzic i kiszka to wyjscie dziala tylko jak jsts wlaczone tv radia nie slychac

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    92
    BMW
    740
    Skąd
    berlin
    witam chcialem dzisiaj zalozyc wzmacniacz a ze niemam glosnikow w tylniej polce chcialem sie wpiac w te kable w bagazniku powyciagalem wtyczki ale zapomnalem zabrac wzmacniacza wzystko poskladalem i :razz: radio gra ale monitor zaswiecil sie pusty 8/ na jasno przydusilem guzik od menu zrobil sie czarny i na nic nie reaguje co to moze byc?

  7. #17
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    stuknij ręką w boczek monitora od strony pasażera jakieś 5 cm pod listwą drewnianą - jak zadziała to jakaś faza w kostkach a jak nie to bezpieczniki wyszarpuj ...

  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    92
    BMW
    740
    Skąd
    berlin
    rozebralem zlozylem eureka :D dziala

  9. #19
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    Hmm ja nie wiem w czym problem ja nic nie odczuwam :)

    Glosnik zrobiony w schwowek na narty 30cm 1500W 500wRMS podlaczony pod wzmaka ktory ma wlutowany pobor sygnalu z tylnich glosnikow Alpiny

    I gra naprawde sympatycznie - do wgladu na zlocie ;)
    ale kolego Trolu, gdzie podlaczyles kable czincze? ja mam org radio na kasete nosze sie z mysla podlaczenia sub'a i wydaje mi sie ze te radio nie ma tam wyjscia na te kable, a nie wiem czy dobrze zrozumialem ze podlaczyles to pod ten maty org wzmacniacz? jest to chyba nie mozliwe? :/ sprzet lezy w garazu i tylko ta moja nie wiedza powstrzymuje mnie przed zamontowaniem tego, bo chce zalozyc sub i wzmaka pod to org radio i zmieniarke. pozdro

  10. #20
    Ja mam zwyklego kaseciaka nie mialem orginalnego wzmacniacza :)

    Wszystko jest podlaczone od zera sygnal dzwieku z tylnich glosnikow itd..

    Wzmacniacz tez jest kupiony a nie orginal :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •