Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: E38 L7 Podoba wam się wizualnie, czy jednak jest zbyt długa?

  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    juz w Langu czuł bym sie jak kierowca, po za tym prawie nigdy nie siedze z tyłu, wiec po co mi te bajery
    Czyli sprawa prosta. L7 nie dla Aldika ;)

    Pytanie natomiast brzmiało: czy podoba się wizualnie
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    330
    BMW
    E38 740 iL
    Skąd
    Warszawa
    Podoba się wizualnie :)
    Tylko z parkingami w naszym pięknym kraju jest cieniutko. Już zwykłego longa trudno na długość wciągnąć, bo wszystkie miejsca są robione dla przyrządów do jeżdżenia a nie samochodów :]

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    eee dla mnie urok Bmw e38 to sportowy charakter tej limuzyny. L7 dla mnie traci już sens.

    Zwykłe 7 i 7 long to piękne auta, każde ma swoje zalety. Jak będe kupował następne e38 to raczej longa będe szukał - tam zachowane są te piękne proporcje... A w L7 już tego nie widzę.

    Jak bym miał kupę szmalu i szofera to... to i tak by mnie wkur... patrzenie jak ktoś jeździ za mnie moją 7mką. Poprostu bym nie wytrzymał i zwolnił szofera a wtedy po co mi L7...


    ps. Dzuda - to jak nie będe miał gdzie fury w Wawie postawić to już wiem do kogo będe dzwonił :D :D :D

  4. #14
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Badzo mi sie podoba, nie wiedziałem że wyprodukowali ich tak mało. A ceny nie najgorsze, ładną za 30tyś E można dostać :) ehh rozmażyłem się.. :oops:

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    207
    BMW
    Było: 740iL / Jest: Chrysler 300C
    Skąd
    UK
    Już ktoś wspomniał o proporcjach...

    Jako limuzyna z zewnątrz wygląda fajnie, ale jako auto na co dzień, już nie tak bardzo.

    Wnętrze natomiast i wyposażenie rzeczywiście powalające.

    Szczególnie mi się podobają wnętrza z tunelem przez całą długość auta, chociaż w tej wersji nadwozia, z tyłu, wewnątrz tunelu, bardziej spodziewałbym się barku i lodówki a nie pakietu dla palaczy ;)
    już tylko wspomnienie :(

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    Czyli sprawa prosta. L7 nie dla Aldika
    Hallo hallo - tego nie powiedzialem, jedna 7er dla siebie, jedna 6er tak se by była, jedna X5 w góry na narty (trza sie naumieć jeździć na nich tylko albo po co), no i L7 z kierowcą w interesach :D

  7. #17
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Oczywiśćie, że piękna ale...
    No właśnie, jakbym taką miał to musiałbym już z tyłu jeździć jako pasażer a w tym momencie to dla mnie utrata 90% przyjemności z jazdy 7er ;)
    Na szczęście nie grozi mi jej posiadanie, więc nie ma co dywagować...
    Piękna!

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Moim zdaniem auto piękne jednak tylko do patrzenia ... Gdybym był bogatym filantropem i nie miałbym już na co wydać pieniędzy kupił bym jeden egzemplarz do kolekcji ... Moim zdaniem autko wygląda proporcjonalnie ale tylko na obniżonym zawieszeniu i dużej feldze, w standardowym pakiecie auto wydaje się być przesadzone, zbyt długie ... Ale przecież do miasta to auto stworzone nie zostało ;) PS. Co myslicie o słoneczkach w chromie ? :P

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Powinni to jako vana rejestrować hmm ? wtedy nie ma akcyzy, można vat odliczać itp - w końcu taki fajny wózek do przewożenia towaru :) siedzenia wywalić, wsadzić kratke i jazda :D

  10. #20
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Postiv-oczywiście garaż mam w domu a nie w waw ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •