Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: "Pierdzenie"

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    123
    BMW
    Brak
    Skąd
    Ostrowiec ŚW/ Warszawa

    "Pierdzenie"

    Witam,
    Temat może być zabwny, ale w rzeczywistości. Mój samochód pierdzi, a dokladnie gdy puszczam gaz. Wówczas gdy kupowałem samochód nie zwróciłem na to uwagi. Fakt, że jest to mój pierwszy samochód gdy stałem obok niego niedochodziło do mnie nic. Gdy puszczam pedał gazu z rur wydechowych wydostaje się bardzo dziwny dzwięk coś jakby paliwo dopalało się w wydechu - nie potrawię tego opisać i przepraszam za takie nieprecyzjne określenia. Mieszkam w takiej dziurze, że nawet nie mam bardzo jak spotkać się z kimś doświadczonym z forum, który by mi coś podpowiedział, a jak idę do jakiego kolwiek mechanika i widzi, że jestem młody to odrazu chcą mi wymieniać pół samochodu. Dodam, że objawy są takie same na benzynie jak i na gazie.
    Pozdrawiam

  2. #2
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    może zjadła cos nieświeżego na mieście ;D

    a tak na poważnie Patryk to sie nie łam tylko weż ojca starszego brata czy kogo tam i podjedz na warsztat gdzie majapojecie i zdiagnozują ci co sie dzieje
    bo przyczyn pierdzenia może byc co najmniej kilka
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #3
    Tak jak ADASIO pisze - podjedź do kogoś co się zna ze starsza osoba (jeśli uważasz, że przez wiek chcę Ci pół wozu wymienić)

    Swoją drogą to czasami w Ostrowcu bywam (np. wczoraj) choć to jedyne miasto gdzie ktoś okradł mi samochód :D

    I juz spocik grany ;)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    123
    BMW
    Brak
    Skąd
    Ostrowiec ŚW/ Warszawa
    Kończe ostatni rok liceum i idę do warszawy na studia więc już będą wieksze możliwości jeżeli chodzi o spot.
    Tak chodzi o wiek w jedym pojechałem mówią mi, że mam katalizatory i to przez filtr, że łapie za dużo powietrza i dlatego jest zła mieszanka paliwowa. Założyłem orginalny to mi teraz powiedział, że jednak nie mam katalizatorów.
    W jednym mówił mi, że podnosi i opada wodę przez uszczelkę pod głowica, która jest do wymiany. Jednak mam ostatnio miałem robioną i planowaną.
    Inny mówi, że to przepływomierz, a jak wymienie to - no to mi powie, że no niestety to nie jest to, ale to też już było na wykończeniu trzeba było to wymienić, ale będziemy szukać dalej przyczyn wymieniając inne podzespoły.
    No i będziesz zdrów człowieku, ograniczone miasto, bo robią tylko polonezy i maluchy, no ale jakbym się nie znam to bym powiedział: "Robimy tylkostare samochody max golf" lub inne popularne modele, nie umiem nie zabieram się
    Piszać tego posta przypomniało mi się jak kupiłem samochód miałem wybite zawieszenie jeden mechanik powiedział, że to są tyleje. Drugi, że drążek kierowniczy. Trzeci, że końcówka... Co do ojca nie mieszka ze mną tylko w innym mieście, ale on nie pojęcia o niczym. Brata nie mam, równieśnicy kupili sobie malucha na czterech się złożyli po 100 ( nie żebym miał coś do malucha, przy prędkości 80 km/h - dowiaduje się człowiek czym jest prędkość i prosi o zakręt) więc oni też mi nie pomogą. Mam starszych znajomych, ale oni już mają żony itp czytaj są pantoflami i odrazu po pracy wracają do domu. Jak dziewczyna wyjeżdza to wtedy im się przypomina o istnieniu człowieka, ehh.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    136
    BMW
    e38
    Skąd
    wawa
    Kolego to na 100% brak katalizatorow. W mojej 328i mialem to samo. Masz zamiast katow wspawane zwykle rurki.


    Pozdrawiam.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    123
    BMW
    Brak
    Skąd
    Ostrowiec ŚW/ Warszawa
    Propounejsz wstawić strumiennice ? Czy może te rurki jakoś się roszczelniły, urwały, no niewiem bo nawet tego nie widziałem od dołu ?

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    136
    BMW
    e38
    Skąd
    wawa
    Nie tam jest wszystko szczelne. Po prostu jest taki dzwiek bez katalizatorow. Nic z tym nie zrobisz. Musial bys wstawic katy lub puszki po katach ale nie gwarantuje ze to cos da. A strumienica mysle ze nic nie zmieni ale tez nie jestem pewien.

    tu na koncu tego filmiku jak juz odpuszczam gaz slyach jak mi to wlasnie tak brzecy metalowo http://www.youtube.com/watch?v=tcxVf...er_profilepage

    o a na tym slychac to jeszcze lepiej http://www.youtube.com/watch?v=AHbnE...er_profilepage

    Jesli to cos takiego jak ten dzwiek to dolkadnie sa to rurki wspawane zamias katalizatorow.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    123
    BMW
    Brak
    Skąd
    Ostrowiec ŚW/ Warszawa
    Bardzo tam nie słysze, w poniedziałek postaram się nagrać coś i wrzucić na jakiś serwer.

  9. #9
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Owe pierdzenie masz tylko od około 2tyś obrotów i w dół ,a np jak schodzi z 4tyś to masz spokój ??

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    464
    BMW
    e30 328
    Skąd
    Poznań
    na zimnym silniku przy spadku obrotów tz od np 3 tys lecą w dół tak fajnie strzela mam tak samo ale mi się to podoba
    Gaz to śmierć a my nie chcemy uśmiercać naszych aut!!
    Bardzo Mądry Wybór

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •