Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: "Pierdzenie"

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Cytat Zamieszczone przez patrykg4
    pierdzi, a dokladnie gdy puszczam gaz
    Ja w takim wypadku staram się wstrzymywać, zwłaszcza jak jestem w aucie (welur mam i po dłuższych takich zabawach mogło by być nieciekawie)

    A tak na serio to Stary! Nie jeździj po Cześkach mechanikach co nawiększy silnik to widzieli 2.0 w passacie.
    Ja też mam problem mały i jak jeździłem po takich "mechanikach" [bardzo dobrzy mechanicy ale v8 pierwszy raz na oczy widzieli ;D ] to więcej szkód niż dobrego zrobili. Płaciłem za brak efektów (za robociznę) a wytłumaczeniem było, że trzeba silnik nowy kupić bo się nieopłaca naprawiać.

    Trafiłem do człowieka, dla którego auta poniżej 3.0 to rzadkość ;D i za 250zł mi naprawi ten "straszny" problem. A jak nic nie pomoże to nie zapłacę ani złotówki [chociaż powiedział, że jest pewien, że bedzie działało - a wiem, że gość zna się na rzeczy]

    Mam nadzieję, że Ci to w czymś pomoże. W Polsce auta z takimi silnikami są dość nie popularne i większość mechaników, którzy mają nawet dobrą renomę (w naprawianiu max 2.0) nie mają pojęcia co się dzieje z takim silnikiem i Ci wciskają wął, żeby coś wymienić [bo wtedy nie popsują se renomy i zarobią $ - wymienić to nie problem]

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    123
    BMW
    Brak
    Skąd
    Ostrowiec ŚW/ Warszawa
    Co to tego co powiedział positiv poprostu wyjoł mi to z ust.

    A co do tego co powiedział Neuf nie zwróciłem, aż tak na to uwagi, ale w poniedziałek dokonam głębszych informacji i opisze do skrupulatnie, wydawać by się mogło, że raczej poniżej 2, ale sprawdze dokladnie przygazuje do 6 tys, postaram się zrobić jakiś film i może jakiś wirtualny mechanik pomoże, ale to są właśnie uroki życia na końcu świata gdzie wrony zawracają i okradają ludzi z forum :hah:
    Nie powinienem się przyznawać, że z tąd jestem.
    Odrazu po przeprowadzce do stolicy zmienie blachy, żeby mnie tam na stosie nie spalili.
    Poszukuje pracy jak i mieszkania w Warszawie i okolichach.

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez patrykg4
    Odrazu po przeprowadzce do stolicy zmienie blachy, żeby mnie tam na stosie nie spalili.
    Spokojnie ;)

    I ja od kilku lat jeżdżę po wwa na tablicach RZ i nikt nic złego mi nie robi
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    123
    BMW
    Brak
    Skąd
    Ostrowiec ŚW/ Warszawa
    Proszę o to link do filmu,
    http://www.voila.pl/052/8ehs6/
    czekam na diagnozę,
    Pozdrawiam

  5. #15
    Vip Vip Awatar blubas
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    292
    BMW
    728i M52 96r LandRenzoOmegas
    Skąd
    Chełmek
    jak dla mnie to przez brak katalizatorów, pierdzi sobie bunia w puszke:P

  6. #16
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Nie szalej - mam to samo i mam katy :)

    Kiedyś słyszałem teorię ,że przy schodzeniu z obrotów nie ma odcięcia paliwa - i taki jest efekt (ponoć) ...

    Spokojnie u mnie jest to samo , od jakichś 5 lat :) Więc nie wnikaj i nie gazuj na parkingu :)

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    ...przy schodzeniu z obrotów nie ma odcięcia paliwa - i taki jest efekt...
    Na zimno nie ma odcinki przy zchodzeniu, a na ciepło nie sprawdzałem i nie wiem. Z resztą kto gazuje na postoju i po co?

    W trakcie jazdy na ciepło odcięcie jest jakieś 2 sekundy po zdjęciu nogi z gazu :)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  8. #18
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Miałem coś takiego, ale w E34 z silnikiem 2.5l - M50B25. Okazało się, że był problem z sondą lambda - wymieniłem - problem zniknął. Auto zaczęło mniej palić ;)
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    123
    BMW
    Brak
    Skąd
    Ostrowiec ŚW/ Warszawa
    o o o i tu widzę jakieś rozwiązanie,
    bo mechanik mówił mi przy ostatniej naprawię jak niby zabrał mu samochód na komputer to powiedział, że sonda jest do wymiany, ale dużo wydałem na naprawę i jakoś to tak zlekceważyłem. Chyba zrobię to w innym mieście (w większym u jakiegoś polecanego od was mechanika, aby mi to zdiagnozował). Mógłby mi ktoś powiedzieć jaka jest wymiana takiej części i przy okazji, aby nie zakładał nowego tematu ma ktoś spis wszystkich błędów ? Bo mam około 4 błędów i chce je rozszyfrować, a przeglądam wyszukiwarkę raz mi wyskakuje 120 wyników raz 7382 wyniki. Narazie przeglądam 120...
    Ale może ktoś ma to na wierzchu ?

  10. #20
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Sonda ?? Zmieniałem obydwie w serwisie - Owy efekt nie zginął więc tutaj nie kombinuj.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •