Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: e38 750i Indyvidual.

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    136
    BMW
    e38
    Skąd
    wawa

    e38 750i Indyvidual.

    Oto link do pieknej 750i http://www.autohan.nl/index.php?module=aanbod&id=192 wklejam bardziej jako ciekawostke niz oferte zakupu, no ale moze ktos sie skusi

    Cena jest chyba delikatnie przesadzona, ale jak auto jest w takim stanie to mozna ja kupic wstawic do garazu i pielegnowac.

  2. #2
    Powiem tak, autko jest pieknie wyposarzone,kamerki z przodu i inne bajery,kolor skóry wolałbym beż ;) ale tak naprawdę to mogła by być moja ;D

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    No no ciekawe autko,trochę ta niebieska deska pasuje tam jak świni siodło ale co tam.Ciekawe jaka cenkaaaa bo nie dojrzałem coś :)Ale jak u nich c-klasa z 95 roku kosztuje 10 koła ojro to nie mam pytań.
    Czasami wychodzi lepiej niż planujesz-pomyślał chłop gdy rzucił młotkiem w kota a trafił w teściową

  4. #4
    Vip Vip Awatar tomcad
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    493
    BMW
    E38 728 '96
    Skąd
    Kraków
    Szkoda, że nie long, autko ładne...
    E23 728 - E38 728 - E60 520d - E65 750i

  5. #5
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Dla mnie takie E38 to ideał :D Fakt,szkoda że nie L i mogłaby być czarna wew a nie granat... Widząc taką ofertę sprzedaży myślę o e38 Ale jak już napisałem wcześniej raczej e38 u mnie w garażu nie zagości co nie zmienia faktu że to auto z linku bardzo ładne...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •