Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 46

Wątek: [20] Moje nowe felgi :)

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    lusterka i ramki do rejestracji wcale mi sie nie podobaja w chromie, ale klamki dodaja elegancji w moim odczuciu...

    tak jak mowie, dla mnie takim zlym tuningiem jest czarna nerka i to mi sie wlasnie z agro kojarzy - black bandit tuning :D chociaz przyznaje ze czasami to pasuje, np. u Sebka ladnie wyglada bo widac, ze autko porzadnie zrobione, fela ladna itd.... na filmiku ze zlotu w Niemczech byla tez taka cala czarna z czarnymi felgami Alpiny 21 cali i mega kozacko wygladala... takze rzecz gustu, jak wsadzisz do jakiegos dezela takie chromowane klamki to napewno bedzie kiepsko wygladac, ale jak cale auto bedzie ladnie zrobione to klameczki dodadza elegancji :]

  2. #32
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    70
    BMW
    Szukam...
    Skąd
    022
    Cytat Zamieszczone przez Qbek
    na filmiku ze zlotu w Niemczech byla tez taka cala czarna z czarnymi felgami Alpiny 21 cali
    Sorki za OT podeślij linkacza do filmiku

  3. #33
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Qbek
    lusterka i ramki do rejestracji wcale mi sie nie podobaja w chromie, ale klamki dodaja elegancji w moim odczuciu...

    tak jak mowie, dla mnie takim zlym tuningiem jest czarna nerka i to mi sie wlasnie z agro kojarzy - black bandit tuning :D chociaz przyznaje ze czasami to pasuje, np. u Sebka ladnie wyglada bo widac, ze autko porzadnie zrobione, fela ladna itd.... na filmiku ze zlotu w Niemczech byla tez taka cala czarna z czarnymi felgami Alpiny 21 cali i mega kozacko wygladala... takze rzecz gustu, jak wsadzisz do jakiegos dezela takie chromowane klamki to napewno bedzie kiepsko wygladac, ale jak cale auto bedzie ladnie zrobione to klameczki dodadza elegancji :]
    Masz szczescie za sprostowanie ;D


    A co do chromu - jestem tez anty. Moje auto bylo cale w Chromline - po koleji przerobilem wszystko (do tego stopnia ze z elementow chromowanych - zdrapalem chrom - aby po lakierowaniu nie odpryskiwalo).

    Co do nerki - chyba wsadze sobie do bagaznika - na zapas chrom - ale zwykly - zaden wybajerzony.

    A co do felg - czarne - moim zdaniem za ciemne - ja bym celowal w grafit - i chyba swoje dam w taki kolor przemalowac - metoda lakierowania proszkowego - zima przed nami - do wiosennego zlotu - trzeba auto juz zaczac przygotowywac.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  4. #34
    7ka
    Gość
    tak...grafitowe fele sa mega w ciemnym kolorze...lub ciemny chrom..to juz wogole mega..

  5. #35
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Sebek a myślałeś o feldze czarnej z polerowanymi ramionami-tylko polerować powierzchnie czołową....?
    takie coś np
    http://www.alucar.krakow.pl/felgi/ex...ze/z_flash.htm
    widziałem takie felgi tylko w białej RS6 - i efekt był MEGA
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  6. #36
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Spoko - takie rozwiazanie - ale moja felga sie do tego nie nadaje - tutaj czolo jest plaskie - a u mnie po prostu za malo powierzchni - i efekt moze by zginal.

    Juz jestem na 100% do nie za ciemnego grafitu przekonany.

    Cos w takim odcieniu lub troszke bardziej ciemniejszym





    a tutaj cos w twoim stylu evan:

    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  7. #37
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Ojjj sezon 2008 będzie ciekawy :)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  8. #38
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Każdy ma swoje zdanie na temat chromu .Moje jest takie ,ze nie warto chromowac felg j(jeśli nie pasują do stylu auta ,w naszym przypadku limuzyny)... w L7 wogóle mi się nie podobały zalatywały takim tanim efekciarstwem ...Tak jak i wszelkiego rodzju nie standardowe nakładki typu klamki ,nadkola,etc ....Jak zawsze mówe ile ludzi tyle gustów ,a jak wiadomo o gustach się nie rozmawia...

    Ważne aby waściciel się dobrze z tym czuł............
    tu przykład ....napewno się z tym dobrze czuje........ :D
    Fotki (jak zwykle zresztą :hah: ) mojego autorstwa i z moimi prawami autorskimi All rights reserved by Anatol & bmw7.pl Toruń lipiec 2005 :D :D





    Pamiętajmy o tym
    Pozdrawiam Anatol ...

  9. #39
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Anatol - ja mam lepszego - fotki z 7er.com







    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  10. #40
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Widze ,że ta sama liga ,ale hmm co autor miał na mysli ??? :hah: :hah: :hah:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •