Cytat Zamieszczone przez itomek
Moja miska się nie poci,jest całkowicie sucha, też jest plastikowa.
Dlatego przypuszczam ze byla juz wymieniana.

Cytat Zamieszczone przez itomek
co mnie denerwuje to czasami odczuwalne zmiany biegów z wyższego na niższy przy hamowaniu
To akurat jest w E65 normalne. Mam takie uskoki takze u siebie. Gdy skrzynia zaczyna lekko poszarpywac i sa odcuwalne zmiany biegow, mozna skasowac adaptacje skrzyni (softem INPA). Skrzynia nauczy sie zmiany biegow na nowo i powinna znow chodzic plynnie.

Wyglada na to ze soft sterowania skrzyni w e65 nie jest tak idealny jak w e38 gdzie np. 5HP24 (sprawna) przelacza biegi jak po masle.

Tak jak juz pisalem, ja bym radzil zmienic ten olej.

Cytat Zamieszczone przez coboss
Dla mnie bzdurne jest podejście producenta na prawdę łatwiej by było nakazać w instrukcji regularną wymianę oleju i filtra.
Producent zaleca zmiane, lecz klient koncowy po zakupie samochodu ma juz kontakt tylko z producentem samochodu (ASO BMW) a tutaj obrano inna strategie: zajedz skrzynie, przyjedz do nas, wsadzimy nowa lub generowana od ZF i cie niezle skroimy ;D