Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: [opony] Jakie opony zimowe na felgi 15" do E32

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    212
    BMW
    sprzedam e32
    Skąd
    zywiec
    Oki zimówki będę zakładał w środę jak wrócę z warszawy. szkoda że nie będzie czasu spotkać się.

  2. #12
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    A tak wtrącę - czemu się boisz węższego rozmiaru na zimę?

    Jest to zalecane, bo w zimie masz śnieg i błoto pośniegowe - jak opona jest o nr lub 2 nr węższa to się lepiej wcina w breję i łapie przyczepność,
    a jak jest za szeroka to źle się jeździ bo koło musi się "wspinać" na ten cały syf na drodze.

    Smiało zakładaj sobie 205/65r15, nawet możesz dać szerokość 195.

    Co do cen i rodzaju opon, no cóż, ja osobiście dębicy nie polecam, a z drugiej strony jeśli do bmw nowe opony za ok. 300pln za sztuke to wygórowana dla Ciebie cena, to szukaj raczej czegoś w używkach.

    Ja trafiłem u wuklanizatora rok temu świetne i w bdb stanie good-year 205/65r15 (sprzątnąłem je taksiarzowi sprzed nosa ) i jestem z nich na maxa zadowolony.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Jurij
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    257
    BMW
    Ex. e32 740iL 92, jest e32 735iL 89
    Skąd
    Olsztyn, Geldermalsen NL
    Ja teraz też mam good-year 205/65/r15. oponki bardzo dobrze się trzymają asfaltu. Miałem okazje przetestować je na grząskim błocie i prawie 2 tonowe auto szło po nim bez gadania.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jpj
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    777
    BMW
    E32/E46/4R
    Skąd
    PL
    Aby nie klepać nowego tematu.
    Jeździł ktoś z Was na Firestone WINTERHAWK 2 EVO 205/65R15 94 H + E32?
    Interesuje mnie zachowanie na ośnieżonej nawierzchni, błoto pośniegowe, śnieg do 5-10cm. Oczywiście mowa o nowych oponach. Hałas itp mnie nie interesuje.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •