Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: przedni PDC czujki

  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski

    przedni PDC czujki

    male pytanko, wiadomo ze jak jest odlaczona lub uszkodzona czujka caly system niedziala, ale czy jest mozliwosc aby odlaczyc przednia czujke lub 2 i aby reszta dzialala? cos zamiast tej czujki czy cos

  2. #2
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Nie wiem czy można (myślę, że nie), ale z całą pewnością takie rozwiązanie byłoby ze wszech miar nierozsądne.

  3. #3
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Krzywy kwestia spięcia "na krótko" kabelków od czujki- tak mi sie wydaje. One sa pewnie podłączone szeregowo więc jak jedną się rozłączy to reszta też nie działa
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    niestety problem jest taki ze mam instalacje przednią PDC ale listwy sa "zwyczajne" a czujek z przodu brak, wiec PDC niedziala, i ciekawi mnie tez czy czujki muszą byc orginalne, czy mogą byc inne tz od innego auta lub z takiego zestawu "zrob to sam"

  5. #5
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    niestety problem jest taki ze mam instalacje przednią PDC ale listwy sa "zwyczajne" a czujek z przodu brak, wiec PDC niedziala, i ciekawi mnie tez czy czujki muszą byc orginalne, czy mogą byc inne tz od innego auta lub z takiego zestawu "zrob to sam"
    Hmm musiałbys sie wgłębić w dane techniczne poszczególnych czujek i oryginalnych. Bo przy róznicy któregoś z parametrów może to nie chodzić. A co do listw to chyba olejus chciał się wyminić na listwy bez PDC? Ale może się myle :]
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    olejus a moze masz tez te czujki?

  7. #7
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    krzywy ja z przodu naprawiałem PDC ... czujniki do chyba 97 czy 98 roku sa wszystkie takie same - i przod i tył - nie ma podziału na czujniki kątowe i przednie na allegro wyłapałem czujnik do siebie i za 120 zeta uruchomiłem pdc - a jak bedziesz chciał ciąć listwy i pokiereszujesz prawą to mam przednia prawą pod łóżkiem :) nówkę sztuke nie śmigana :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •