U mnie jak są lusterka mokre to jakoś wolno to schnie(lusterka jakieś 5 min a szyba dłużej), z tym, że temp jest ok 5 stopni na +. Szyba te jakoś wolniej. Może to być jakoś uwarunkowane od klawiszy podgrzewania szyby, czy tylko od temp zewnętrznej?
I teraz pytanie, czy schną od podgrzewania, czy dlatego, że jadę;/