Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: [ elektronika] Jak u Was działa fabryczny alarm?

  1. #21
    Początkujący Użytkownik Awatar budek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    96

    Re: jak wyżej

    Cytat Zamieszczone przez Wiktor3103
    Po pierwsze z praktyki wiem że swiecąca kropka oznacza niski stan naładowania akumulatora /naładowac albo wymienic na nowy/,po drugie to grzebanie przy liczniku jeżeli wogóle to sygnalizowane jest przez świecenie kontrolki poduszki powietrznej.Nie twórzcie znowu jakis mitów na temat tej kropki bo tylko mieszacie ludziom w głowach.
    każdy z nas ma jakąś teorię co do tej świecącej kropki.... w byłej mojej e39 96 rok jeździłęm nią półtora roku i ciagle wtedy był słaby stan naładowania aku, paliła na dotyk a aku był od nowości (10 lat miał)....
    może mój spec-elektronik z bmw się mylił...
    Kiedyś
    E39 523iA Touring,E38 740iA

  2. #22
    Początkujący Użytkownik Awatar Izeestunt
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    28
    BMW
    740i e38
    Skąd
    Szczecin
    Witam .
    walcze z centralnym zablokowanym przez sytem bezpieczenstwa immobilizer itp . u mnie nie moge tego ugryzc ale znalazlem awaryjne wylaczenie alarmu moze CI sie uda (ps. pamietaj ze stacyjka ma ma 4 polozenia klucza a nei 3 i numer 1 to lekko tylko przekreic i pojawi sie przebieg i kontrolka poduszki tylko tyle):

    "It may be possible that the antitheft alarm system (DWA) can no longer be disarmed in the event of the
    remote control or central locking systems failing. In this case, the DWA must be disarmed, however, this
    procedure triggers an alarm.
    Procedure:
     1.Unlock driver's door mechanically and open, an alarm is triggered, the status LED flashes.
     2.Close all doors, the boot lid/tailgate and the bonnet. Also close the windows on vehicles with window
    monitoring.
     3.Switch ignition lock from position 0 to position 1 (terminal R ON), the status LED lights.
     4.The system is disarmed after a waiting time of 10 minutes has elapsed, the status LED goes out.
    The emergency disarming procedure is terminated if a door is opened or the ignition lock position changed
    during this waiting period.
    Emergency disarming is restarted when, after closing the door, the ignition lock is switched from ”0” to ”1”."

    pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •