Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Uważaj co jesz! :)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    23

    Uważaj co jesz! :)


  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    Eeeeee tam sam jadłem w wojsku puszkę z 1983r,rozwolnienia nie było,mdłości żadnych a smakiem nie odbiegało od normalnej mielonki. Nawet nie wiesz ile takiego mięska zjadasz codziennie i żyjesz.Wielka mi afera :P
    Czasami wychodzi lepiej niż planujesz-pomyślał chłop gdy rzucił młotkiem w kota a trafił w teściową

  3. #3
    Program "Uwaga" szuka sensacji. Fakt, że są nieścisłości to jedno ale inne badania wykazały, że mięsko nadawało się do spożycia (znaczy się nie było zepsute). Ogólnie najlepiej mieć dziadków na wsi i tam zaopatrywać się w "padlinę"....

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Dokładnie.
    Do parówek walą tekturę bez wyrzutów sumienia, a z 1kg mięsa robią 2,5 kg szynki dzięki azotanom. Mięso mielone w supermarketach to nawet nie są skóry skręcone tylko ch.j wie co. Weź usmaż sobie dla porównania własnoręcznie zmielone mięso a takie gotowe z tesco a zobaczysz różnicę. Jest po prostu pod względem żarcia zajebiście.
    Dlatego Palę papierosy, piję wódkę i śmieję się w twarz tym co prowadzą "zdrowe" chemiczne życie.

  5. #5
    Jak się tak chwilę zastanowić to z tym mięsiwem jest dokładnie tak samo jak z bezwypadkowymi samochodami..... Z zewnątrz piękne a w środku kit. Skoro żołądek sobie z tym radzi i żyjemy po 80 lat to chyba nie ma tragedii... Kiedyś ludzie jedli dziczyznę i żyli max 40 lat.... Nie ma co popadać w skrajności....

  6. #6
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Co bym za dnia nie zjadł wieczorem i tak to piwkiem zakonserwuję - takie tematy nie są groźne :)

  7. #7
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Mnie tylko wkurzył fakt ze to poszło do szkolnych stołówek.
    Rozumiem markety bo tam i tak to był by najzdrowszy składnik tych mielonek. Wiadomo dla przestrogi powinni ukarać importera solidnymi sankcjami aby wyszedł na minus z tej zabawy ale wiadomo kolega Tuska żyje się lepiej wiec jak widać ostatnie tygodnie chłopaka przeszło po kościach i zrobili biznes życia
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    259
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Kiedyś ludzie jedli dziczyznę i żyli max 40 lat....
    to jest ogólnie powtarzany mit. wydaje mi się ze nawiązujesz do średniej długości życia ludzi w Średniowieczu, prawda?

    otóż taka była bo większość dzieci umierała, czy przy porodzie czy z chorób, mrozów, głodu.

    jak ktos dożył 20, to dożywał 70, chyba ze po drodze wojna czy epidemia ;) nie ma znaczenia dziczyzna tutaj.

    Cytat Zamieszczone przez coboss
    ale wiadomo kolega Tuska żyje się lepiej
    temat o starej mielonce. ale nie, oczywiście wszędzie trzeba wrzucić swoje jedyne prawdziwe, długo przemyślane, obiektywne zdanie.... i rozpętać nową wojnę (na co dałem się złapać, eh, głupi)

    wracając do tematu, taka mielonkę jeśli nadaje się do spożycia, moim zdaniem można ludziom podawać, tylko niech uprzedzą że z rezerw wojskowych i ma 26 lat ;)

    ja wędlin, kiełbas i parówek nie jem. po prostu.

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez wolowy
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Kiedyś ludzie jedli dziczyznę i żyli max 40 lat....
    to jest ogólnie powtarzany mit. wydaje mi się ze nawiązujesz do średniej długości życia ludzi w Średniowieczu, prawda?

    otóż taka była bo większość dzieci umierała, czy przy porodzie czy z chorób, mrozów, głodu.

    jak ktos dożył 20, to dożywał 70, chyba ze po drodze wojna czy epidemia ;) nie ma znaczenia dziczyzna tutaj.

    ....
    Zatem wychodzi na to, co jemy. ma drugorzędne znaczenie....

    Cytat Zamieszczone przez coboss
    ale wiadomo kolega Tuska żyje się lepiej
    coboss, zostaw politykę i polityków w spokoju bo będzie "kreska". No i pisz po polsku.

  10. #10
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Jak nie piszę po polsku to znaczy, że piszę na telefonie i niestety tam nie mam po prostu polskiej pisownio :)

    I niech Wam będzie nie będę walił o waszej kochanej Polityce :P

    Wracając do jedzenia. Człowiek je wszystko oprócz padliny, a więc jak na drapieżnika przystało dziczyzna nam nie zaszkodzi wręcz przeciwnie :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •