Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 11

W±tek: co sadzicie o tej E32

  1. #1
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar rodzinabmw
    Do³±czy³
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    by³o 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusi³o by je sprzedaæ???
    Sk±d
    okolice Sulechowa

    co sadzicie o tej E32

    http://www.allegro.pl/item776314845_...ne_poznan.html
    moim zdaniem by³a walona w przód, HL nie mia³y spryskiwaczy lamp???? cos chyba by³o grzebane w komorze silnika. no i ten wydech

  2. #2
    wstrz±¶niêty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Sk±d
    Warszawa
    Blog
    11
    A czemu pytasz ?? Chcesz kupiæ to auto ??
    Gra muzyka

  3. #3
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar rodzinabmw
    Do³±czy³
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    by³o 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusi³o by je sprzedaæ???
    Sk±d
    okolice Sulechowa
    mo¿e zamienie na swoje, tylko nie podoba mi sie komora silnika jak by cos tam by³o grzebane ta rurka tak dziwnie odstaje i nie ma os³ony chodnicy i brak spryskiwaczy. dlatego pytam, moze kto¶ zna ten samochód

  4. #4
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Do³±czy³
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Sk±d
    DZG
    Cytat Zamieszczone przez fankabmw
    mo¿e zamienie na swoje
    Moze chcesz sie zamienic na moje 750il ;)

  5. #5
    Vip Vip
    Do³±czy³
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Sk±d
    mazury
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez fankabmw
    mo¿e zamienie na swoje, tylko nie podoba mi sie komora silnika jak by cos tam by³o grzebane ta rurka tak dziwnie odstaje i nie ma os³ony chodnicy i brak spryskiwaczy. dlatego pytam, moze kto¶ zna ten samochód


    ...to nie s± nowe auta...co¶ siê mog³o od³amaæ,mog³a byæ st³uczka itd..jak ju¿ tak szukasz to czujniki parkowania te¿ powinny byæ a niema...a gdybaæ mo¿na...a cena moim zdaniem i tak jest spoko jak na HL...

  6. #6
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar sz4l0ny
    Do³±czy³
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Sk±d
    Kraków
    Spryskiwacze lamp wystêpowa³y jako opcja w 750i natomiast dla 750iL by³y w standardzie.

    Z samych zdjeæ wynika ¿e to auto ma wiêcej problemów: zderzak jest przed liftem a nerki z chromowanymi ¿erdkami s± z pó¼niejszego rocznika.

    Motor M70 z rocznika '90 powinien mieæ wlew oleju pomiêdzy g³owicami u samego przodu, tutaj widaæ ¿e motor jest starego typu i wlew oleju jest nie z przodu a z prawej strony.

    Amortyzatory z EDC które s± w tym aucie maj± wtyczki od góry, jest to typowe dla aut ze starych roczników, roczniki 1990 i pó¿niejsze w autach które znam maj± zawieszenie EDC nowszego typu gdzie wtyczki s± ju¿ niewidoczne patrz±c od góry na kielichy.

    Roleta tylna w elektryce dla 750iL powinna byæ taka jak w moim 730i czyli na sk³adanym elektrycznie stela¿u - tutaj jest inaczej, wiêc jest przek³adana i przypomina troche rolete z mercedesa - podobnie jak znaczki "V12" które pochodz± z S-klasy.

    Brak os³ony ch³odnicy to detal ale jednak razi - normalnie u¿ytkowane auto powinno go mieæ.

    Wydech ³atwo zgadn±æ. Z pewno¶ci± zagadek jest wiêcej.
    Czarne e32 w benzynie!


  7. #7
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar rodzinabmw
    Do³±czy³
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    by³o 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusi³o by je sprzedaæ???
    Sk±d
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny
    Spryskiwacze lamp wystêpowa³y jako opcja w 750i natomiast dla 750iL by³y w standardzie.

    Z samych zdjeæ wynika ¿e to auto ma wiêcej problemów: zderzak jest przed liftem a nerki z chromowanymi ¿erdkami s± z pó¼niejszego rocznika.

    Motor M70 z rocznika '90 powinien mieæ wlew oleju pomiêdzy g³owicami u samego przodu, tutaj widaæ ¿e motor jest starego typu i wlew oleju jest nie z przodu a z prawej strony.

    Amortyzatory z EDC które s± w tym aucie maj± wtyczki od góry, jest to typowe dla aut ze starych roczników, roczniki 1990 i pó¿niejsze w autach które znam maj± zawieszenie EDC nowszego typu gdzie wtyczki s± ju¿ niewidoczne patrz±c od góry na kielichy.

    Roleta tylna w elektryce dla 750iL powinna byæ taka jak w moim 730i czyli na sk³adanym elektrycznie stela¿u - tutaj jest inaczej, wiêc jest przek³adana i przypomina troche rolete z mercedesa - podobnie jak znaczki "V12" które pochodz± z S-klasy.

    Brak os³ony ch³odnicy to detal ale jednak razi - normalnie u¿ytkowane auto powinno go mieæ.

    Wydech ³atwo zgadn±æ. Z pewno¶ci± zagadek jest wiêcej.
    Widac ze kolega jest bardzo dobrze obeznany w V12 BRAWO. Jednym s³owem bylo grzebane i to duzo i stan nie jest adekwatny do ceny.

  8. #8
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar Kafarek
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Sk±d
    Tczew
    Blog
    2
    Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw
    stan nie jest adekwatny do ceny.
    hehe.. wiesz jaka jest cena samego ¶rodka do E32 HL? Tak z ciekawo¶ci pytam..

    Gada³em z go¶ciem i rzeczywi¶cie jest sporo do zrobienia by doprowadziæ j± do stany u¿ywalno¶ci, ale nie jest to te¿ jaka¶ pa¼dzie¿.. Jakie¶ 6k trzeba wsadziæ na pocz±tek, ale jak na HL, to tragedii nie ma..


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  9. #9
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar rodzinabmw
    Do³±czy³
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    by³o 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusi³o by je sprzedaæ???
    Sk±d
    okolice Sulechowa
    Ale chyba nie warto dac tyle co wlasciciel chce tylko po to by miec HL. Zapewne z 6 tys zrobi sie 10 tys bo cos wyjdzie w trakcie

  10. #10
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Sk±d
    Sandomierz
    Ju¿ nie przesadzajcie ¿e trzeba w ni± wsadziæ 6ko³a.Ludzie kupuj± e32 za 3-4tys zl i je¿d¿±.Mi siê podoba a do tego HL gdzie praktycznie tego nie ma...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •