Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Remont zawieszenia e38

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    66
    Analizując kwestie nowe ori - regenerowane , myśle że na układzie kierowniczym nie ma co szukać oszczedności , tak jak z oponami , zyskam 2 stówki i skasuje bryke :razz: , więc stary drążek idzie na złom :hah: pozdro

  2. #12
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Analizując nie można porównywać opon do elmentów zawieszenia ,bo element można zregenerować bardzo dobrze i bezpiecznie ,a opony nie :)

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    66
    Prawie wszystko idzie regenerować , chodzi o to że układ kierowniczy jak i opony maja bespośredni wpływ na nasze bezpieczeństwo (czasami przeżycie) więc lepiej szukać oszczedności gdzie indziej :P

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar oizo_pl
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    580
    BMW
    e65 730d indi.
    Skąd
    Gliwice
    regeneracja drązka ? dlamnie to głupi pomysł nowy kosztuje 360 zł albo jak kto woli 500zł
    wachacze dolny i górny 2x to 500zł ja po zimie wymieniam to hurtem
    no ale wiadomo kazdy zrobi jak uważa :foch:
    bylo:P e32 735 automat e34 525 td automat e36 320i e36 323i automat e38 740i automat e39 528i automat ,
    obecnie e39 520i , e39 520i 400 tys km igła :) e65 730d individual

  5. #15
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez HORNETT39
    Prawie wszystko idzie regenerować , chodzi o to że układ kierowniczy jak i opony maja bespośredni wpływ na nasze bezpieczeństwo (czasami przeżycie) więc lepiej szukać oszczedności gdzie indziej :P

    > W takim razie kupuj wszystko oryginalne, bo część od innego producenta może też być niebezpieczna. :)

  6. #16
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez oizo_pl
    regeneracja drązka ? dlamnie to głupi pomysł nowy kosztuje 360 zł albo jak kto woli 500zł
    wachacze dolny i górny 2x to 500zł ja po zimie wymieniam to hurtem
    no ale wiadomo kazdy zrobi jak uważa :foch:

    > Drążek za 360 albo 500 zł to wyrzucone pieniądze jak pisałem wcześniej :)
    > Regeneracja wahaczy dolnego i górnego to 100zl x 2 czyli wychodzi 200zl za wszystkie i jest gwarancja rok, więc po co przepłacać. Ale oczywiście każdy robi jak chce

  7. #17
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    A ja wszystko kupuje od następnego razu u oizo_pl skoro drążek TRW ma za 360zł a wahacze Lemfordera za 250zł :D
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  8. #18
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    A ja wszystko kupuje od następnego razu u oizo_pl skoro drążek TRW ma za 360zł a wahacze Lemfordera za 250zł :D


    > ;D a ja nie ,szkoda kasy na geometrie ;D

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    17
    BMW
    Bmw E38
    Skąd
    Polska
    Cze. W Rudzie Śląskiej jest jakaś firma co regeneruje wahacze, końcówki, itp. Podobno dobrze robią. Ja kiedyś w e34 dałem im zregenerowac dwa wahacze i zrobiłem ok 50-60tyś. a później autko sprzedałem. To jest numer do jednego gościa 600027239, nie wiem czy aktualny bo to było 3 lata temu. Co tydzień mieli wyjazdy na Cieszyn wiec im dałem wahacze a chyba na drugi dzień podjechałem do Mikołowa po nie ( nie chciałem tydzień czekac). Może w twoim kierunku też maja jakieś wyjazdy.

  10. #20
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    66
    Każdy zrobi jak zechce bo każdy ma swoją racje , co do ori to nie zawsze warto bo często róznica jest tylko w cenie ( i to zajeb...a ) :hah: , widze że kolega ELVIS ma poczucie humoru :580:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •