Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: OCP

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    Może nie powinienem ale muszę coś napisać.

    Napisałeś że jechałeś 250 i kolo octawią Cię wyprzedził a potem "kolo zwolnił jak mnie wyprzedził i trzymał tempo koło 170 km/h"

    brawo łyknął BMW 7 ale pewnie kierowca prostej i za dużo by mu spaliła więc zwolnił.

    My raczej tak nie jedzimy.

    Trzymamy stałą prędkość w zależności ok humoru kierowcy od 150 do powiedzmy 240 km\h.

    I nie pokazujemy po drodze że nasze auto wyciąga 250 bo jest to ogólnie wiadome i nie musimy wszystkim naokoło tego udowadniać. (p.s. mamy jeszcze ograniczniki prędkośći, który można zdjąć).

    "szef nie mógł wytrzymać podszedł do gościa aby sie dowiedzieć co to ma pod maską a ten mu wypalił że 1.9 sdi i że więcej niż 150 nie pójdzie "

    Czy ja czegoś nie rozumiem ale odbieram to jako strzaszliwą arogancję kierowcy skody,

    hehe ale mu powiedział że 1,9 sdi łyka bmw jak chce. W końcu ten w BMW to dres-kark więc na pewno uwierzy.

    A tak na poważnie:

    skoda robi dobre samochody ale bez charakteru i nijakie. Dodatkowo jak ktoś jeździ dieslem to idealnie pasuje do stereotypu typowego skodo-kierowcy. Mój wójek śmiga fabią od dwóch lat, przeglądy robi z obowiązku raz w roku gdyż nie wyjężdza wymaganych km.
    Ma 60-siąt lat, nie ma żadnych mandatów, nie przekracza 90 km\h. I to jest typowy użytkownik skody.

    a temat rozmowy : która mniej pali w gronie użytkowników 1,9 tdi jest najbardziej popularna.

    Jeszcze raz napisze, że skoda z całą pewnością robi dobra auta tyle że dla emerytów.
    Nie mam na celu Cie obrazić ale taka jest prawda.

  2. #22
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Tu typowy przykład auta dla emeryta :)
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3787899
    Ja jestem zdania że nie powinno sie genaralizować i wyśmiewać inne marki. Każda marka ma swoich fanów i przeciwników.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    7
    Cytat Zamieszczone przez bonopingwin
    Może nie powinienem ale muszę coś napisać.

    Napisałeś że jechałeś 250 i kolo octawią Cię wyprzedził a potem "kolo zwolnił jak mnie wyprzedził i trzymał tempo koło 170 km/h"

    brawo łyknął BMW 7 ale pewnie kierowca prostej i za dużo by mu spaliła więc zwolnił.

    My raczej tak nie jedzimy.

    Trzymamy stałą prędkość w zależności ok humoru kierowcy od 150 do powiedzmy 240 km\h.

    I nie pokazujemy po drodze że nasze auto wyciąga 250 bo jest to ogólnie wiadome i nie musimy wszystkim naokoło tego udowadniać. (p.s. mamy jeszcze ograniczniki prędkośći, który można zdjąć).

    "szef nie mógł wytrzymać podszedł do gościa aby sie dowiedzieć co to ma pod maską a ten mu wypalił że 1.9 sdi i że więcej niż 150 nie pójdzie "

    Czy ja czegoś nie rozumiem ale odbieram to jako strzaszliwą arogancję kierowcy skody,

    hehe ale mu powiedział że 1,9 sdi łyka bmw jak chce. W końcu ten w BMW to dres-kark więc na pewno uwierzy.

    A tak na poważnie:

    skoda robi dobre samochody ale bez charakteru i nijakie. Dodatkowo jak ktoś jeździ dieslem to idealnie pasuje do stereotypu typowego skodo-kierowcy. Mój wójek śmiga fabią od dwóch lat, przeglądy robi z obowiązku raz w roku gdyż nie wyjężdza wymaganych km.
    Ma 60-siąt lat, nie ma żadnych mandatów, nie przekracza 90 km\h. I to jest typowy użytkownik skody.

    a temat rozmowy : która mniej pali w gronie użytkowników 1,9 tdi jest najbardziej popularna.

    Jeszcze raz napisze, że skoda z całą pewnością robi dobra auta tyle że dla emerytów.
    Nie mam na celu Cie obrazić ale taka jest prawda.
    Tak było kiedyś teraz jest już inaczej target skody zmienił się radykalnie a najnowsza odmiana RS w kombi naprawdę nie robi wrażenia auta dla emeryta tak samo fabia rs która została przez top gear uznana że rewelacyjnego hotchatcha zgodzę sie z tobą że jest to zażyłość z lat poprzednich ale jakby to powiedzieć skoda sjest marką która utrzymuje swoich klientów i często jest tak że jak ktoś jeździł skoda to dalej nią jeździ kupując nowszy model ja swoją drogą czekan na nową fabie rs

    A to co napisałem to było taką prowokacją z tą skodą sam posiadam octavię 1.8t z 250 konnym silnikiem chwilowo coś ponad 200 koni bo katalizator padł i jest przytkany i turbo zaczyna prosić o regeneracje lub wymianę co do bmw serii 7 to poprzednia generacja bardziej mi sie podobał niż najnowsza miałem okazje pojeździć chwilkę krótką tym autem a i powiem tak wygodne ale nie dla mnie nie czuje tego klimatu za młody jestem do tego auta może za jakieś 20 lat a jestem przed 30

  4. #24
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    wiecie co troszke tutaj wszyscy namieszalismy, ja niewysimalem klubo OCP tylko jakie tam mozna fajne teksty znalesc, a szczerze to na kazdym forum mozna cos znalesc, niechcem aby ktos z OCP byl urazony, jezeli tak jest to przepraszam ale dajcie sobie luz jak cytuje jedno zdanie ktore moim zdanie jest smieszne tak jak czasem rozmawiaja ile ten twoj diesel pali bo poj 5.3 a kurcze mow 5.7 cos nie tak z silnikiem, ok niewazne, dla rozluznienia: napewno wiekszosc z was to slyszalo, forum motoryzacyje i cos tam gadna o spalaniu

    pan X- najekonowmiczniej jest hamowac silnikiem

    pan Y- zgadzma sie z toba w 100%

    blondi- jak wlacza sie hamowanie silnikiem w seicento?


    widac wszedzie sa takie kwiatki


    pamietam tez takie ogloszenie 850ci

    "osiagi: 7 lasek tygodniowo"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •