Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: OCP

  1. #11
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Właśnie pije wódke z kolegą z OCP i jest mocno wkur..... :)
    Więc krzywy uważaj bo odwet już szykują :)
    Pozdrawiam ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  2. #12
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    krzywy pisz mi gdzie i kiedy no i ile samochodow brać - będe i pomogę :) czechom mówimy stanowcze nie ( ale szwagier ma octavie i sobie ją chwali :) )

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    OCP przyjmuje fanów tylko po 50-tce!

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    7
    powiem wam że jak pracowałem jako kierowca w pewnej firmie nie będę pisał nazwy bo już ich nie lubię i nie pracuje tam jeździłem betą przed liftem 745i woziłem prezesa na delegacje pewnego razu jak wracaliśmy jakieś 3-4 lata temu na a4 od Wrocławia w stronę Krakowa jechałem sobie jak pan bóg przykazał lewym pasem 130 aż tu nagle jakaś wściekła octavia mi miga abym zjechał to sobie pomyślałem pokaże mu gdzie jego miejsce i dałem gaz do dechy aż do odcięcia a ten skubaniec przy 250 mnie wyprzedził jak mój szef to zobaczył to kazał mi jechać za nim kolo zwolnił jak mnie wyprzedził i trzymał tempo koło 170 km/h autostrada nie była jeszcze połączona więc jechaliśmy koło opla i na stacji aral sie zatrzymała ta octavka szef nie mógł wytrzymać podszedł do gościa aby sie dowiedzieć co to ma pod maską a ten mu wypalił że 1.9 sdi i że więcej niż 150 nie pójdzie oki wiem rozpisałem sie ale pytanie jest moje takie czy warto sie nabijać z innych może ta octa z ocp sie wcale nie ścigała bo miał 1.6 i kombi może my mamy czeskie auta ale czy gorsze jak ktoś z was sobie zada trudu i dowie sie więcej o marce którą wyśmiewa to może zrozumie że komuna ją udupiła bo jest starsza i bardziej prestiżowa niż bmw (lata kiedy nie bylo komuny) teraz sie z niej wszyscy nabijają a na początku był Ford Daimler Benz i Laurin & Klement czyli skoda która ma już ponad 100 lat i którą niegdyś tylko arystokraci jeździli

    Panowie więc proponuje więcej klasy a nie słomy (sorry za takie słowa) ale cóż jak ktoś z was chce sie z nami poznać to mamy spota we wtorek o 20 pod KFC w Krakowie przy makro
    zapraszam serdecznie i nie polecałbym nabijania sie z innych bo może sie okazać to co napisałem na początku prawdą my jak i wy jesteśmy pasjonatami

    Pozdrwaim DJCzas z OCP

  5. #15
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Eee bez przesady...mój kolega ma 29 lat :)
    A poniżej fotki jakbyście nie wierzyli że był u mnie :)
    Poza tym nie można generalizować bo w każdym klubie są jakieś dziwne przypadki... u nas też znalazłbym parę wątków które można śmiało rozesłać po internecie w formie żartów i ośmieszenia właścicieli BMW serii 7 .... ;)



    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    7
    powiem tak skądś znam tą Octavię panowie ja proponuje sojusz a nie wyśmiewanie sie bo to nie na tym polegają kluby tak jak napisał Evan Cortez my tak jak i wy mamy klubowiczów w różnym wieku a właśnie marka BMW i wasz klub

  7. #17
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Amen :)
    A tak na marginesie to uważajcie na tego Gachula bo to ściemniacz jakich mało :x :what: :what:
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    nie obrażaj się ale tekst :
    "kurcze gdzie dostales takie fajne kolpaki, wygladaja jak alu"

    jest naprawdę śmieszny i dla mnie jest to powód do strasznego śmiechu!

    Nie wiem ale u nas takie coś by nie przeszło.

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    7
    Jeszcze jedno w naszym klubie mamy inne też marki np kilka BMW, Audi, i innych ponieważ nasz klub tworzą ludzie nie samochody więc zapraszam serdecznie tych z Krakowa i z okolic na spota we wtorek na 20 pod KFC w Krakowie przy makro

  10. #20
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    7
    Cytat Zamieszczone przez bonopingwin
    nie obrażaj się ale tekst :
    "kurcze gdzie dostales takie fajne kolpaki, wygladaja jak alu"

    jest naprawdę śmieszny i dla mnie jest to powód do strasznego śmiechu!

    Nie wiem ale u nas takie coś by nie przeszło.
    nie obrażam sie sami sie tez z tego śmiejemy i potrafimy tez sie z siebie śmiać jak już zostało napisane na każdym forum są różni ludzie jakby sie rozejrzeć u was tez by sie coś znalazło

    soryy za interpunkcje ale to niestety moja słaba strona

    takim przykładem może być coś takiego z naszego off topica
    http://wiestuning.eu/index.php?optio...d=37&Itemid=48

    z tego co się rozglądnąłem to wasz klub jest młody stażem powstał w tym roku więc mogę wam ze swej strony życzyć dynamicznego rozwoju dużo zlotów i spotów i zgranego grona klubowiczów tak jak jest na OCP

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •