Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: E32 listwy wewnętrzne drewniane dekoracyjne

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Coś mi się nie wydaje - wygląda mi to na samoróbkę - jest to chyba ogolne dopełnienie wizje tego pojazdu - przyciemnione szyby , przyciemnione przednie kierunki , przyciemnione tylne lampy , wieśniackie krzyże w przednich lampach , ramki w zegarach ...


    Coś mi się wydaję że wolfgangowi zostało trochę sparyu po kierunkach i tylnych lampach i żeby się nie zmarnował pojechał se drewno...

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez xsilver
    Coś mi się nie wydaje - wygląda mi to na samoróbkę - jest to chyba ogolne dopełnienie wizje tego pojazdu - przyciemnione szyby , przyciemnione przednie kierunki , przyciemnione tylne lampy , wieśniackie krzyże w przednich lampach , ramki w zegarach ...


    Coś mi się wydaję że wolfgangowi zostało trochę sparyu po kierunkach i tylnych lampach i żeby się nie zmarnował pojechał se drewno...
    Pojazd o którym mowa istotnie jest troche zmurzyniony - niemniej jednak czarnych szyb w nim nie ma. Są za to obrzydliwe leksusy, ringi, dodany xenon, kiera z e30 (akurat bardzo fajna M Technik 1) i jakieś ramki na zegary które przyprawiają o mdłości.

    Jeśli drewno w tym pojeździe jest przerabiane na czarne to na pewno nie była to prosta przeróbka - widać że jest położony klar i to dość grubo, zmontowanie całości - zwłaszcza elementów takich jak potencjometr podświetlenia zegarów i ramka od przełącznika trybu skrzyni do łatwych nie należy.

    Zakładam że to jest oryginał, jeśli jest przemalowane to w sposób bardzo dbały i łudząco przypominajacy to jak to powinno wyglądać w oryginale.
    Czarne e32 w benzynie!


  3. #23
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez xsilver
    Coś mi się nie wydaje - wygląda mi to na samoróbkę -
    Nic podobnego....mój kolega ma takie drewno w e34.Nie jest to żadna przeróbka...

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Niestety z tych zdjęć niewiele widać - tylko to że jest to czarne - trzeba by to osobiście obadać... Gdyby samochód był w 100% w oryginale to bym nie miał wątpliwości ...


    A kierownica nie jest z e30 - taka była też oryginalnie montowana w e32 - średnicy 385mm ... W e30 była też wersja 370mm...

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    212
    BMW
    sprzedam e32
    Skąd
    zywiec
    a co myślicie pokryć listwy carbonem ale nie naklejką tylko prawdziwym carbonem?

    znalazłem coś takiego przed chwilą na allegro:

    ale tutaj to chyba jakaś imitacja cholera wie czego. napewno nie carbon.

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Najlepsza jest blach ryflowana wokół wajchy od biegów :]

  7. #27
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Mi jakoś ten carbon nie leży w e32, ale kwestia gustu. A co do czarnego drewna to chyba powinno występować w e32, miałem takie w e34 1994r..

  8. #28
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez mrekor
    Mi jakoś ten carbon nie leży w e32, ale kwestia gustu.
    Mi osobiście też to się nie widzi i to ciemne drewno też nie.Bardziej mi sie podoba drewno z wersji indywidual ;)

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Cytat Zamieszczone przez mrekor
    Mi jakoś ten carbon nie leży w e32, ale kwestia gustu.
    Mi osobiście też to się nie widzi i to ciemne drewno też nie.Bardziej mi sie podoba drewno z wersji indywidual ;)
    Calkowicie sie z kolega zgadzam. Zadnych carbonów itp w 7er takie tematy to tylko w 3 lub 5. To rzecz jasna kwestia gustu co kto zmieni w swojej 7er. My mamy panel klimy w drzewie [naklejona jest na całej szerokości i wysokości "listwa" lakierowana krawędzie sa nie cięte-wyglada to na ori panel] kolor drzewa jest identyczny z listwami ozdobnymi i wyglada to bardzo gustownie i estetycznie [postaram sie dac zdjecie na forum] gdzies juz w internecie widziałem taki panel ale musiałbym pokopac i poszukac tego zdjecia. Tez widziałem rekojesc hamulca ręcznego wykonana w drzewie bardzo ladnie to wyglądało-tez gdzies mam takie zdjecie.

  10. #30
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Zrób nawet telefonem zdjęcie tego panelu.Bardzo jestem ciekaw jak to wygląda... ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •