Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [ elektryka] Jak wyciągnąć panel MID?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    23

    [ elektryka] Jak wyciągnąć panel MID?

    Witam, mam zamiar wźiąć się za pixele. Tylko ja to wyjąć? Podważając po bokach wychodzi, lecz coś trzyma na środku. Jak to ugryźć?

  2. #2
    Wsuń od góry nóż i przesuń w kierunku środka. Jak nóż będzie centralnie na środku to bez problemu wypchniesz panel.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    23
    Próbowałem. Coś go właśnie na środku blokuje że nie chce przejść dalej.
    Admin -
    Uwaga !!! Istnieją poważne przesłanki świadczące o tym, że ten użytkownik jest oszustem. Odradzam wszelkie handlowe kontakty z tą osobą - nicki których może używać na innych fora : aishoh, puszkin!

  4. #4
    Może być taka sytuacja, że blacha na panelu mid jest mocno odkształcona nieumiejętnym demontowaniem. Wtedy trzeba zdemontować radio i będzie możliwe łatwe wysunięcie panela.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    23
    To napisz jak się dobrać do radia :)

    Chodzi o te niby imbusy za klapkami? :)
    Admin -
    Uwaga !!! Istnieją poważne przesłanki świadczące o tym, że ten użytkownik jest oszustem. Odradzam wszelkie handlowe kontakty z tą osobą - nicki których może używać na innych fora : aishoh, puszkin!

  6. #6
    Dokładnie - odkręcasz te imbusy i wysuwasz radio.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    23
    Dzięki, jutro spróbuję bo już za ciemno :)
    Admin -
    Uwaga !!! Istnieją poważne przesłanki świadczące o tym, że ten użytkownik jest oszustem. Odradzam wszelkie handlowe kontakty z tą osobą - nicki których może używać na innych fora : aishoh, puszkin!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •