Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: malowanie skory,

  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski

    malowanie skory,

    http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=64919 przeczytajcie a pozniej obejrzyjcie foty, Neuf ty chciales skore pomaranczową? ;D

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    kurde fajne - akurat zabawa ni zime była by genialna :) no i jeszcze teraz chłopa znalazłem co by mi deskę obszył :):):) no trzeba nad tym pokombinować z tego co widze :) ale na próbe oczywiście trzeba poświęcić parę butów :)

  3. #3
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Czytałem o tym i tak sobie myśle bo juz nie pierwszej młodości skórka ....Trzeba będzie coś zaradzić na to ...

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    kurde fajne - akurat zabawa ni zime była by genialna :) no i jeszcze teraz chłopa znalazłem co by mi deskę obszył :):):) no trzeba nad tym pokombinować z tego co widze :) ale na próbe oczywiście trzeba poświęcić parę butów :)
    mam stara skorzana kortke, wlasnie szarą, do wywalenia, kupie ta farbe bo widzialem ja w sklepie w bielsku, pomaluje skore najpier pedzelkiem a pozniej pistoletem i rozloze na fotelu przed kompem i sprawdzimy jak jest z wytrzymaloscia, pomaluje oczywiscie na pomaranczowo :) i zobaczymy czy po tygodniu bede mial tylek pomaranczowy

  5. #5
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    no to ja czuje się zaproszony na siadanie testowe :) w koncu mocno interesuje mnie ten temat :)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    zdjecia wygladaja imponujaco:) jak nowe:)

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    ok umawiamy sie na nastepny tydzien powiedzmy na sobote, wpadniesz do mnie o wypijemy po 8 tysiakow na tej skorze, jak w domu tylek bedzie nienaruszony :hah: :hah: farbujemy

  8. #8
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    przekonałeś mnie na maxa a te piwko to już tylko upewniło w tym no i co najwazniejsze będe mogł organoleptycznie to sprawdzić jak to wygląda :)

  9. #9
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Hmmm poproszę o próbke do samodzielnej oceny ;) tylko nie tej wysiedziałej .... :D

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    cena w bielsku okolo 5zl, na cele wnetrze trzeba by z 15 szt na 2 krotne malowanie, mam tez specjalne siatki scierne do czyszczenia skory, lekki macik i mozemy malowac, pomysl jak by to wygladalo u ciebie z szarego na pomarancz, miodzio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •