Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: malowanie skory,

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    228
    BMW
    740d
    Skąd
    Danzig
    Pozatym warto sobie obszyc kierownice na nowo bo reka sie poci i po tylu latach kierownica potrafi smierdziec.

    Lakierowanie mozna robic jak sie wie co sie wczesniej dziala ze skora i nie jest zbyt stara. W przeciwnym wypadku odradzam bo skutki beda oplakane.
    pozdrawiam
    mavic

    Forum 7er jest dla buraków i kartofli. Jestem dumnym kartoflem !

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    aha ktos tu jeszcze wspomnial o wypelnianiu ubytkow - do tego sie stosuje szpachle elastyczne do skory, albo skore w plynie, ale to raczej droga sprawa

    www.uniters.com - ta firma robi rozne bajery dobrej klasy do pielegnacji i naprawy skory

    www.tkm.com.pl - polski przedstawiciel

    http://www.tkm.com.pl/sklep/index.ph...at_id=27&id=69 - 60ml wypelniacza za 48zl wiec tragedii nie ma

  3. #23
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Eeeh wiedziałem ,że poczta to skur..... ,ale moja wina nadałem dopiero o 21 bo czasu nie miałem :(..bym wiedział sam bym podrzucił ...szybciej by było :D

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Hmm ciekawy ten temat na bmw-klub forum, musze też to chyba przetestować, siedzenia mam ładne oczywiście po za tym kierowcy, już gdzieniegdzie widac przetarcia///

  5. #25
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Tez mnie temat zainteresowal - rozmawialem juz z producentem tego specyfiku - jest mozliwosc zamowienia nawet koloru na zyczenie. Firma wlasnie sie przeprowadza do Lodzi - pod koniec roku zamowie u nich na probe 1/2 litra tego specyfiku i wyprobuje go na swoim siedzeniu.

    Tak sie tylko zastanawialem - jak najlepiej go nalozyc na skore - i chyba skusze sie na pistolet do Airbrush´u.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  6. #26
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    No najlepiej z pistoletu...ale najpierw wszystko wyciagnąć fotele , pościągać plastiki i wtedy malować. Ale efekt pewnie będzie mocny :)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Sebek
    Tez mnie temat zainteresowal - rozmawialem juz z producentem tego specyfiku - jest mozliwosc zamowienia nawet koloru na zyczenie. Firma wlasnie sie przeprowadza do Lodzi - pod koniec roku zamowie u nich na probe 1/2 litra tego specyfiku i wyprobuje go na swoim siedzeniu.

    Tak sie tylko zastanawialem - jak najlepiej go nalozyc na skore - i chyba skusze sie na pistolet do Airbrush´u.
    Jak ten kolor zamówić - na szczęście mam "próbkę" skóry, więc mógłbym przesłac ..hmm chodzi o to że chce tylko jedno siedzenie zrobić..

  8. #28
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    30
    BMW
    e23 733 78r;e32 750il 88r;e38 750 94r;e30 323 83r
    Skąd
    Łomża
    a ja mam propozycje dla posiadaczy zmeczonych czarnych wnetrz mianowicie oddam komplet czarnych skor z boczkami oraz deska i tunelem za deche z tunelem w kolorze piaskowym
    BMW- Bandyci Maja Wszystko :)

  9. #29
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    90
    czarne do e32???
    ralfi 730i LAKIERY MIPA WARSZAWA

  10. #30
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    30
    BMW
    e23 733 78r;e32 750il 88r;e38 750 94r;e30 323 83r
    Skąd
    Łomża
    przepraszam ze nie dopisalem e38
    BMW- Bandyci Maja Wszystko :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •