Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44

Wątek: [pozostale] PO ZABIEGU EIBACH -30/-25

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    335
    BMW
    E38 740IL 2001r
    Skąd
    Grantham UK
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    Cytat Zamieszczone przez EVAN
    tył powinien być 275/30
    a jak tak to dokladnie tak jak mowisz ;)
    No i wszystko sie zgadza
    tyl mam 275/35 a prz. 245/35 powinien byc 245/40 ale
    opony 245/40 R20 to kosz od 150 fun.za szt.a ja kupilem 245/35 R20 za 60 fun.szt
    wiec jak po zimie nic sie zlego z nimi nie stanie ( nie zetnie ich po zewn)to wymienie na 245/40 i bedzie ok
    Tyl jet ok 3 mies temu kupione Pireli pzero, czy jakos tak nie pamietam jak sie to pisze
    Poza tym ze przod troche glupio wyglada to nic innego sie nie dzieje, te kilka mies. przezyje.

  2. #22
    Vip Vip Awatar artas270
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    332
    BMW
    Bmw 740i 4.4l
    Skąd
    Gdańsk
    Też zastanawiam się nad obniżeniem auta taka konfiguracja wygląda odpowiednio pytanie ile auto straciło na komforcie...

  3. #23
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez FuBu
    no tak Dzuda, tylko dolicz teraz koszty dojazdu do PL ?

    mija się z celem :)
    Jasne że tak ale ogólnie podałem ceny dla porównania... ;)

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    335
    BMW
    E38 740IL 2001r
    Skąd
    Grantham UK
    Cytat Zamieszczone przez artas270
    Też zastanawiam się nad obniżeniem auta taka konfiguracja wygląda odpowiednio pytanie ile auto straciło na komforcie...
    Wiesz ciezko mi obiektywnie odpowiedziec na taki pytanie .
    W UK drogi mam troch inne, wiec nie odczuwam tak mocno zmian w komforcie.
    Auto napewno jest troche sztywniejsze , moja to jest long z 4,4 lit. wiec jest ciezka .
    Mi zalezalo bardziej na tym zeby byla sztywniejsza i nie kolysala sie w zakretach, i tak teraz jest . Te zakrety ktore wczesniej pokonywalem 50 mph teraz spokojnie 60/70mph.
    Znam troche Gdansk i wiem ze drogi sa w nim paskudne , ja bym chyba nie wymienil na twoim miejscu. I wydaje mi sie ze taki zabieg zemscil by sie na tobie dosc szybko , chodzi mi o wytrzymalosc zawieszenia
    Ale to sa tylko moje przyposzczenia
    W skali 1-10 :

    komfort 9 ( jak dla mnie, ja ogulnie lubie twardsze zawieszenia. Zawsze jak mieszkalem w PL to wymienialem w moich autach zawieszenie na twardsze, ma sie wtedy wieksza kontrole nad autem)
    przyczepnosc 9.
    hamowanie 9
    efekt wizualny : dla minie 6,5

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    207
    BMW
    Było: 740iL / Jest: Chrysler 300C
    Skąd
    UK
    mi też się podoba, chociaż nie jestem zapalonym zwolennikiem gleby :) pozdrawiam
    już tylko wspomnienie :(

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    464
    BMW
    e30 328
    Skąd
    Poznań
    Odpowiednia gleba bardzo ładnie to wyszło pozdrawiam
    Gaz to śmierć a my nie chcemy uśmiercać naszych aut!!
    Bardzo Mądry Wybór

  7. #27
    7ka
    Gość
    niedawno stoczylem bitwe z glebowaniem swojej e38 http://forum.7er.pl/pozostale-ankiet...nie-vt9562.htm

    i powiem wam ze wiele zalezy od firmy sprezyn-kazda marka robie inaczej i z innych materialow sprezyny.
    mialem juz do czynienia z wieloma (AP,Fintec,Lowtec,H&R)ale musze przyznac ze tylko te z wyzszej ligi do mnie przemawiaja.
    Nie bylem zbytnio za zglebowaniem obecnej e38 .. tu nie chodzi juz o wyglad ale o wlasciwosci jezdne.Jesli zrobisz dobry zakup bedziesz naprawde zadowolony,inaczej mowiac na serii auto jest zbyt miekkie..nie chodzi mi o komfort co dla mnie jest priorytetem,ale o zachowanie auta podczas zakretow,i innych niekiedy drastycznych chwil.. auto na sprezynach "sportowych" (smieszne ale tak moge to okresli porownujac je do seryjnych..) wiec e38 na dobrym zestawie sprezyn zachowuje sie wysmienicie nie tracac zbytnio tego co w 7er jest najlepsze czyli komfort.
    Obecnie posiadam H&R 35mm i powiem ..polecam kazdemu ta firme,pamietajmy ze wiele zalezy od amorow..a bilstein ma jak dla mnie zbyt twarde do takich sprezyn..
    Eibach -to firma z ktorej nigdy nie korzystalem ale wiele dobrego slyszalem..1 liga ;) wiec nie moze byc inaczej jak lepiej niz seria!


    o w morde..ale mialem natchnienie ;D

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    335
    BMW
    E38 740IL 2001r
    Skąd
    Grantham UK
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    niedawno stoczylem bitwe z glebowaniem swojej e38 http://forum.7er.pl/pozostale-ankiet...nie-vt9562.htm

    i powiem wam ze wiele zalezy od firmy sprezyn-kazda marka robie inaczej i z innych materialow sprezyny.
    mialem juz do czynienia z wieloma (AP,Fintec,Lowtec,H&R)ale musze przyznac ze tylko te z wyzszej ligi do mnie przemawiaja.
    Nie bylem zbytnio za zglebowaniem obecnej e38 .. tu nie chodzi juz o wyglad ale o wlasciwosci jezdne.Jesli zrobisz dobry zakup bedziesz naprawde zadowolony,inaczej mowiac na serii auto jest zbyt miekkie..nie chodzi mi o komfort co dla mnie jest priorytetem,ale o zachowanie auta podczas zakretow,i innych niekiedy drastycznych chwil.. auto na sprezynach "sportowych" (smieszne ale tak moge to okresli porownujac je do seryjnych..) wiec e38 na dobrym zestawie sprezyn zachowuje sie wysmienicie nie tracac zbytnio tego co w 7er jest najlepsze czyli komfort.
    Obecnie posiadam H&R 35mm i powiem ..polecam kazdemu ta firme,pamietajmy ze wiele zalezy od amorow..a bilstein ma jak dla mnie zbyt twarde do takich sprezyn..
    Eibach -to firma z ktorej nigdy nie korzystalem ale wiele dobrego slyszalem..1 liga ;) wiec nie moze byc inaczej jak lepiej niz seria!


    o w morde..ale mialem natchnienie ;D
    A co myslisz o gwintach np: K&W

    Ja zastanawiam sie nad takim rozwiazaniem , ale nie wiem czy to nie jest przesada i co z komfortem ?

  9. #29
    7ka
    Gość
    pytanie tylko po co...

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    335
    BMW
    E38 740IL 2001r
    Skąd
    Grantham UK
    No wlasnie jak do tego zeby utwardzic troch to jestem za , to do tego zeby zalozyc gwinty nie jestem pewien.
    Po co ?
    Bo wtedy wysokosc bedzie taka jak sobie zechcesz
    Jak dla mnie to to co mam to jest troszke za wysoko , o jakies 2cm. Ale nie jest zle
    prowadzenie auta jest o niebo lepsze , i to jest naj wazniejsze!!! ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •