Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 42

Wątek: Uwaga na te auto

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    518
    BMW
    accord :)
    Skąd
    warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Bezi
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Słyszalem, szłyszałem podobno ze w kilku sprzedawaliscie i kupujacy nie miał wyboru
    a skad slyszales?jak to w kilku??
    No ty pisałeś umowę, a koledzy negocjowali dla Ciebie najwyższą cenę;))
    per aspera ad astra

  2. #32
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    hahaha żartowałem tylko haha :) - a to prawda ?? :D

  3. #33
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    hehe nie bylem tylko z jednym kolega,razem czasami autka jakieś ciągniemy..... i on miał czujnik lakieru i pokazaliśmy kolesiowi ze nie jest zabetonowane autko :D :D :D
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  4. #34
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Szczerze mówiąc to nie rozumiem czemu czepiacie się tych lamp, skoro są inne, może zmienił je bo są inne i te mu się bardziej podobały?? Ja mam auto z '97 i ori kryształki i listwę na klapie... czy to musi oznaczać ze autko było uszkodzone??

    Chłopaki, przecież wszyscy robimy takie rzeczy z bumerami. Ja niedługo (mam nadzieję) zmienię drewno w środku, bo inne mi się podoba, mam ori czarne wycieraczki a były białe, podwójne szyby atermiczne, a były zwykłe - czy to znaczy że dachowałem i wszystkie zostały powybijanie??

    Deskę też bym chętnie zmienił górę na czarną a dół zostawił banan, no to pewnie kamaz najechał i aż do dechy doszło :P

  5. #35
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Bezi
    hehe nie bylem tylko z jednym kolega,razem czasami autka jakies ciagniemy..... i on mial czujnik lakieru i pokazalismy kolesiowi ze nie jest zabetonowane autko :D :D :D
    Ostatnio ktoś mi coś mówił ze ma jakieś urządzenie i rzucił tekstem "pokazuje to co klient chce zobaczyć" - ale nie pamiętam o co chodziło hmmm

    A parę lat temu jak miałem Ładę pytam znajomego czy gaźnik potrafi ustawiać!?, czy ma sprzęt do mierzenia spalin(chyba!?) ,a On że jasne ale i tak nie działa od lat ale jak się klient uprze że chce profi usługę to mu podpinam a on (ten sprzęt) coś tam pokazuje a ja i tak na słuch ustawiam i jeszcze nikt nie narzekał hehehe :)

  6. #36
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    215
    BMW
    Obecnie brak
    Skąd
    Bydgoszcz
    Ja ze swojego doświadczenia, co prawda z zakupem innego auta i z zupełnie innej półki, mogę powiedzieć, że sprzedawcy szybciej ewoluują od kupujących. Coraz częściej stosują taktykę tzw. "zasłony dymnej". Wystawiają autko za minimalnie niższą cenę, "uczciwie" piszą o drobnej kolizji (ślady po wózku spod hipermarketu) i 2-3 drobiazgach do naprawy. Kupujący myśli - ten to jest uczciwy facet - i zostaje już tylko beatyfikować takiego handlarza, a w rzeczywistości auto jest złożone z 3 innych powypadkowych :P . Takie zagranie skupia uwagę kupującego na tych drobiazgach, a odwraca od poważnych usterek. Jest to coraz bardziej powszechny proceder i niestety wielu się na to łapie - mnie na szczęście się udało zorientować ;)

  7. #37
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    Koledzy wedle prawa .... wypadek jest wtedy kiedy są ofiary wiec sprzedawca pisząc bezwypadkowy ma racje bo nikt nie ucierpiał a ze auto dachowało to inna sprawa powinni pisać ze auto bezkolizyjne:)

  8. #38
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    Cytat Zamieszczone przez Johnny_Bravo
    koledzy wedle prawa .... wypadek jest wtedy kiedy są ofiary wiec sprzedawca pisząc bezwypadkowy ma racje bo nikt nie ucierpiał a ze auto dachowało to inna sprawa powinni pisać ze auto bezkolizyjne:)
    Jakiś czas temu był temat o lekkiej kolizji SLR-a.I też można stwierdzić iż jest bezwypadkowy bo nikt nie zginął? Tutaj nie chodzi o to czy ktoś zginął czy nie tylko o stopień uszkodzeń.Sam kiedyś próbowałem zmienić tor jazdy śmieciarki co nie bardzo się udało,mi osobiście kompletnie nic się nie stało ale samochód to już bezwypadkowy nie był bo mu się podłużnice sprasowały o połowę.
    Czasami wychodzi lepiej niż planujesz-pomyślał chłop gdy rzucił młotkiem w kota a trafił w teściową

  9. #39
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice
    Ale mimo wszystko w świetle prawa to nie wypadek. Mogło ci przód , tył, wszystkie drzwi urwać ale jak nikt nie został ranny to wciąż "tylko" kolizja :D :D :D

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    Cytat Zamieszczone przez Przemik
    Ale mimo wszystko w świetle prawa to nie wypadek. Mogło ci przód , tył, wszystkie drzwi urwać ale jak nikt nie został ranny to wciąż "tylko" kolizja :D :D :D
    Zgadza się ale w takim przypadku chodzi o zakwalifikowanie zdarzenia drogowego przez policję,ubezpieczyciela i podjęcie dalszych kroków mających na celu sposób ukarania sprawcy,wypłatę ewentualnego odszkodowania itp i ma się to nijak do stwierdzenia że auto jest bezwypadkowe.Jeden sprasuje auto i wyjdzie z tego bez szwanku,drugi lekko draśnie a się zabije bądź połamie.Jeżeli ktoś pisze że bezwypadkowy to ma być bezwypadkowy a nie że pociąg przód urwał ale panie to była kolizja bo mi się nic nie stało.Jeżeli sprzedający tak interpretuje to pojęcie to najwyraźniej szuka większego imbecyla od siebie.
    Czasami wychodzi lepiej niż planujesz-pomyślał chłop gdy rzucił młotkiem w kota a trafił w teściową

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •