Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42

Wątek: Uwaga na te auto

  1. #21
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez BOSS
    Cytat Zamieszczone przez olejus
    Przeglądam i szukam okazji :D Trafiam jednak na "pułapki"
    Olejus co ty nie wiesz ze u nas w PL tzw. "okazji" nie ma :shock: :shock: jest ewentualnie mniejszy lub wiekszy walek...

    olej pamietaj moje slowa,

    trzeba byc bogatym aby oszczedzac
    kto drogi skraca ten do domu niewraca
    aby osiągnac szczescie, trzeba znać cierpienie
    oszczedny placi 2 razy

    moze kupisz okazyjnie uno, yarisa nawet astre ale e65...........


    z drugiej strony, jak dobrze zrobione to co ci przeszkadza ze masz przod od longa jak auto kupiles 10tys tanie?? towar jest warty tyle ile dają

  2. #22
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    bo polacy sami sa sobie winni, lubią czytac takie bzdury ze bezwypadek, ze pierwszy wlasciciel itp, jak napiszesz prawde ze auto ma przebieg 290tys, bylo uderzone w bok, mialo tez stluczke z tylu przy cofaniu i ze kiedys tam naprawiales skrzynie biegow, to nikt ci juz tego auta niekupi!!!!
    1000% prawdy, niestety większość woli kupić "bezwypadkowy, z oryginalnym przebiegiem" od handlarza niż z większym przebiegiem od osoby prywatnej.. później dopiero orentuje sie że trafił na lipe, coś sie psuje, robi "u henia" w garażu i sprzedaje.. a potem boi sie że każdy inny sprzedaje na tej zasadzie co on sam :) takie błędne koło :D niestety.. :| :|

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    bo polacy sami sa sobie winni, lubią czytac takie bzdury ze bezwypadek, ze pierwszy wlasciciel itp, jak napiszesz prawde ze auto ma przebieg 290tys, bylo uderzone w bok, mialo tez stluczke z tylu przy cofaniu i ze kiedys tam naprawiales skrzynie biegow, to nikt ci juz tego auta niekupi!!!!
    No właśnie, ja bym kupił. Ale nienawidzę, kiedy ktoś mi wciska kit i o to nadal mam żal do naszego kolegi z forum.... Mimo że auto naprawdę wcale nie jest złe, ale to nie zmienia faktu zatajania prawdy.

    Uczciwość na pierwszym miejscu!

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Bezi
    Olejus trzeba bylo mojego wieloryba kupic..........
    Że już sprzedałeś to sie moge odezwać - kurna jakbyś tam miał 4,5 i bez gazu (chociaż to bym przeżył) to juz by stało w moim garażu pewnie:)

  5. #25
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Aldik az bylem zdziwiony...w 7dni poszlo....widac ze dobry wlasciciel byl ;D ;D ;D
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Bezi
    Aldik az bylem zdziwiony...w 7dni poszlo....widac ze dobry wlasciciel byl ;D ;D ;D
    Słyszalem, szłyszałem podobno ze w kilku sprzedawaliscie i kupujacy nie miał wyboru :D hahaha Mi uciekła 745 ostatni, ktoś mnie uprzedził, ale nie poddaje sie :) Na handel autka to mi przywożą czasem pod dom, ale pod siebie juz trudno znaleść ...

  7. #27
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    ale pod siebie juz trudno znaleść ...
    bo ty masz za duuze wymagania :x

    a tak poważnie to sadziłem ze e38 trudno znalezc w stanie zadowalającym
    ale jak porozgladałem sie po e65 to to dopiero bagno jest:
    jak nie golas to znow bity,
    jak nie bity to znów uszkodzona elektronika,
    jak jest wszystko ok to ci jakis sie ćwok trafi co od niego kupujesz i sprzeda ci mimo zaliczki

    poprostu TRAGEDYJA!!!
    ale "twardym trza byc nie miętkim" :hah:
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    518
    BMW
    accord :)
    Skąd
    warszawa
    no wlasnie... Ja sie zastanawiam co napisze w opisie jak bede sprzedawac a jakis czas swoje auto- marzy mi się e38L z ostatnich lat produkcji..
    Kłamac nie będę bo kolegom z warszawy znana jest sytuacja, a reszta Polski wkrótce i tak poczyta w fotorelacji
    Jak ktos bedzie zainteresowany spoza Naszego grona?
    Jak napisze, ze był dzwon(daję głowe, ze nikt nie zadzwoni) ale podłuznice nie były ruszone, to olaboga! a masz pan papiery, ze podłuznica nie była walnieta??? Chce zaświadczenie, najlepiej od wszystkich świętych..
    Jak wyjdzie, ze jednak podłuznice trzeba prostowac, to zostane z tym samochodem do konca zycia....

    Kolega dobrze napisał.. taka mentalność, sami sobie wciskamy kity wiedząc ze to są kity, ale udajemy ze to szczera prawda.. wiemy to co chcemy wiedzieć, słyszymy to co chcemy usłyszeć.
    więc co robić?
    Pisać bezwypadek od kobiety na spólkę z dziadkiem profesorem zwyczajnym, jezdzący w niedziele?
    czy ze auto dostało w dziób (czego nie ukrywam)

    osobiście uważam, ze fakt iż e65 ma przód od longa, nie dyskwalifikuje tego auta jako bezwypadek.. a co jesli przekładka była profesjonalnie robiona w serwisie? Czy to juz znaczy ze auto jest "wypadek"
    95% aut na forum przechodzi modyfikacje - my je modyfikujemy i mysle, ze powinniśmy byc ostatnimi, którzy czepiają się nieoryginalnych lamp, zderzaków, ozdób, skór wyposażenia etc. !!
    per aspera ad astra

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice
    a propos słowa "bezwypadkowy". Handlarze doskonale wiedzą co ono oznacza i używają go zgodnie z przepisami prawa i niestety nikt im nic nie zarzuci. Wypadek w świetle prawa to coś innego niż kolizja (stłuczka). Co do zderzaka to można uwierzyć że gdzieś zahaczył, ale ale lampy to już nie przejdą :D. Druga sprawa - przed kupnem BMW wjeżdżasz nim na kanał, sprawdzasz zawieszenie i od razu widzisz czy właściciel dbał o samochód :D :D :D :D

  10. #30
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Słyszalem, szłyszałem podobno ze w kilku sprzedawaliscie i kupujacy nie miał wyboru
    a skad slyszales?jak to w kilku??
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •