Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42

Wątek: Uwaga na te auto

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    7
    BMW
    BMW 730 - 1994rok
    Skąd
    Żerniki / Janowiec Wielkopolski
    Cytat Zamieszczone przez olejus
    Aby była jasność : słowo bezwypadkowy to bezwypadkowy :D niezaprzeczalne pojęcie słownika polskiego. My Polacy dajemy się robić w butelkę bo właśnie negujemy takie posty , że ktoś ma nowy zderzak i lampy (od innego modelu ale z braku swojej wiedzy nie wie , że inni to widzą) to uderza się w garnek tego co zwraca na to uwagę , nie wiesz nie jechałeś. A ja specjalnie z gościem gadałem przez telefon (prawie naciągając go żeby powiedział "tak był dzwon") :x

    Uczciwość na pierwszym miejscu.
    I ja również się z tym zgodzę. Handlarze używają diabelskiego szablonu gdzie zawsze jest auto bezwypadkowe. W tym przypadku widać, że przód auta od longa z chromem a tył bez chromu. Na temat lamp się nie wypowiem bo nawet nie wiedziałem, że jest różnica w e66 od e65.
    Koniecznie należy powiedzieć przekrętom STOP.

  2. #12
    Kolego E38. Nie od dzis jestes na forum a to Twój pierwszy post. Proszę użyć tematu przedstaw się
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  3. #13
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    bo polacy sami sa sobie winni, lubią czytac takie bzdury ze bezwypadek, ze pierwszy wlasciciel itp, jak napiszesz prawde ze auto ma przebieg 290tys, bylo uderzone w bok, mialo tez stluczke z tylu przy cofaniu i ze kiedys tam naprawiales skrzynie biegow, to nikt ci juz tego auta niekupi!!!!

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    504
    BMW
    e38 740i 98
    Skąd
    WWA
    kumpel tak vw wystawił i żadnego :) telefonu :) :) :)

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    198
    BMW
    e36 320i Cabrio
    Skąd
    Bydgoszcz
    Przynajmniej był szczery:)... A co do tego Polskiego toku myślenia- Zgadzam się bezapelacyjnie!

  6. #16
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Widze ze zaczynamy znow dyskusje na jak bardzo znany nam juz temat, nawet wiem na 99% kto sie zaraz wypowie i co napisze .... ;D

    @Olejus

    Mam rozumiec ze po glowie chodzi e65 :) i tak trzymac.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  7. #17
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    myslac w ten sposob to na forum praktycznie kazde auto....
    1. Uwaga, przod po lifcie w 96!!!! na 100% skladany z 2 czesci, miazga po wypadku
    2. Uwaga, lampy tylnie to lifcie, bite w tylek
    3. Uwaga cale auto malowane, progi i listwy, pewnie po konkretnym wypadku
    4. Uwaga nerki od 750 w 730, auto bylo bite w przod, napewno juz prosto niejezdzi
    5, Uwaga maska od 750 w 735, jak wyzej
    6. Uwaga auto po wypadku, tak kierownica niejest od tego samochodu!!!, pewnie wystrzelona poduszka albo przekladka z anglika
    7. Uwaga, wymieniany dach!!! szklany szyber a z VIN"u wychodzi ze zwykly,
    8. Uwaga auto po powodzi, niebylo takiej konfiguracji koloru skory z plastikami, i jeszcze deska w skorze, albo pożarze
    9. Uwaga kierunki US, po wypdku i skladany z przykladowych czesci
    No i o to chodzi - bezsensu są takie posty .... Wystarczy ze ktoś sie wkurzy na sprzedającego lub jest to jego zly sąsiad i juz syfu robi. Ja zderzak też zdejmowałem i zakładałem bo oberwał tata na krawężniku...


    Ja bym założył jeden główny post pod tytyłem "UWAGA ZŁOM" i wpisał w opisie "otomoto, alllegro, mobile" A potem uwaga nie dajcie sie naciągać bo tracicie kupe kasy w jeden dzień i w opisie "spis salonów z nowymi autami" :) :D

  8. #18
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez SEBEK
    Widze ze zaczynamy znow dyskusje na jak bardzo znany nam juz temat, nawet wiem na 99% kto sie zaraz wypowie i co napisze .... ;D

    @Olejus

    Mam rozumiec ze po glowie chodzi e65 :) i tak trzymac.
    Przeglądam i szukam okazji :D Trafiam jednak na "pułapki" , które zamierzam opisywać na forum. Ja zacząłem tego posta i czuje się odpowiedzialny za to co napisałem. Użyłem niezaprzeczalnego argumentu : zderzak przedni oraz lampy (jak wynika z postu) są od longa. Aż strach się bać co jeszcze.
    Mimo menatalności Polaków do kłamstwa nie zamierzam uprawiać "głaskania" :D
    Pić trzeba ! Jeść można !

  9. #19
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez olejus
    Przeglądam i szukam okazji :D Trafiam jednak na "pułapki"
    Olejus co ty nie wiesz ze u nas w PL tzw. "okazji" nie ma :shock: :shock: jest ewentualnie mniejszy lub wiekszy walek...

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  10. #20
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Olejus trzeba bylo mojego wieloryba kupic..........
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •