Witam!

Fajne 730iL!

Jedną z rzeczy których najbardziej żałuję to że w swoim czasie nie zrobiłem takiej zmoty na M30 jak padła moja 750.

Rozkoduj sobie VIN dowiesz się więcej o swoim aucie ;) bo to co zamieściłeś to jakiś szczątkowy opis ;)