Witam!
Fajne 730iL!
Jedną z rzeczy których najbardziej żałuję to że w swoim czasie nie zrobiłem takiej zmoty na M30 jak padła moja 750.
Rozkoduj sobie VIN dowiesz się więcej o swoim aucie ;) bo to co zamieściłeś to jakiś szczątkowy opis ;)
Witam!
Fajne 730iL!
Jedną z rzeczy których najbardziej żałuję to że w swoim czasie nie zrobiłem takiej zmoty na M30 jak padła moja 750.
Rozkoduj sobie VIN dowiesz się więcej o swoim aucie ;) bo to co zamieściłeś to jakiś szczątkowy opis ;)
Czarne e32 w benzynie!