Witamy. Szkoda ze ktoś zmienił silnik. Ladnie wyglada szeroka nerka a do tego Black hella. Gratuluję i zycze bez awaryjnej eksploatacji.
Witamy. Szkoda ze ktoś zmienił silnik. Ladnie wyglada szeroka nerka a do tego Black hella. Gratuluję i zycze bez awaryjnej eksploatacji.