Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Zmiana wystroju wnętrza

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    176
    BMW
    e38 735i
    Skąd
    S-c

    Zmiana wystroju wnętrza

    Witam!

    Ostatnio realizuję projekt zmiany kolorystyki wnętrza. Chciałbym także zmienić wykładzinę podłogowej na jasną. Chciałbym się zapytać czy taka operacja jest mocno skomplikowana i niesie ze sobą jakieś zagrożenia? Czy ktoś to już przerabiał? Co do kosztów jestem zorientowany i nie są jakieś astronomiczne... Powiedzcie mi tylko na co ewentualnie powinienem uważać przy takiej operacji?
    Pozdrawiam

    fm

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Z piwem nie przesadź :)
    Badałem ten temat , mi widzi się czarna podłoga :>

    Działaj na spokojnie - Nie masz czego zepsuć - chyba ,że zapinki w nakładkach progowych :)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    230
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Wawa
    też nad tym myslałem ze względu że moja wykładzina jest troche sfatygowana, patrzyłem że jedyne trudne to chyba wyjęcie jej z pod tuenlu srodkowego a reszta pojdzie gładko :D

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    176
    BMW
    e38 735i
    Skąd
    S-c
    Szczerze powiem najbardziej się obawiam wyjmowania foteli i wyszarpywania tego spod deski i konsoli... @Neuf jak widzi Ci się czarna to możemy się zamienić :) mi się widzi jasna szara :)
    Pozdrawiam

    fm

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    24
    ostatnio rozbierałem e38 angola na części i powiem ci, że demontaż siedzeń i tylnej części dywanu to pikuś w porównaniu z wyciągnięciem jej z pod nagrzewnicy. aby dokładnie zdemontować dywan z przodu z tego co pamiętam musisz wyciągnąć deskę, ponieważ idzie on mocno do góry pod nią i jest on tam poprzykręcany takimi plastikowymi nakrętkami.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    196
    BMW
    bylo e38 735i
    Skąd
    londyn
    zmiana siedzen kanapy i tunelu naprawde nie jest trudno, ale dywan bym sobie podarowal...
    zrob sobie home individual ... z czarnym dywanem, zapodam fotki nie dlugo jak to u mnie wyglada :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •