Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [ blacharka] Drzwi w bramie

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    23

    [ blacharka] Drzwi w bramie

    Było ciemno... wysłałem kobiete by patrzyła czy się zmieszczę... efekt? Jedź, jedź... i zajechałem. Przerysowałem całe tylnie drzwi. :(

    Dopadłem na allegro w kolorze. Gdzie jest haczyk? Muszę przełożyć wszystko do nowych.

    Ma ktoś jakąś instrukcje? :)

  2. #2
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Wyjmujesz zarysowane, stawiasz obok nie zarysowanych, po kolei wszystko demontujesz(porób sobie zdjęcia), i potem w odwrotnej kolejności montujesz w drugich :) Niestety nie mam żadnych zdjęć żeby Ci pomóc, ale to nie powinno być trudne.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Sprawdź na E38.org, tam może być jakaś fotorelacja.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  4. #4
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Najważniejsze to żeby zdjąć drzwi z zawiasów (na górnym zawiasie klucz nr 10 od spodu, na dolnym klucz 10 od góry), a nie odkręcać zawiasy (2x 13 u góry i 2 x 13 na dole)... Potem się tego nie da na aucie ustawić :?

    Sporo problemów jest również z uszczelką drzwi która jest klejona...

    Poza tym nie wiem jaki masz kolor, ale w takie cuda jak używane drzwi w takim samym odcieniu jak Twoje auto to bym nie wierzył...
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    23
    Kolorek to ciemna zieleń. Akurat odceni tego koloru nie widzialem.
    Admin -
    Uwaga !!! Istnieją poważne przesłanki świadczące o tym, że ten użytkownik jest oszustem. Odradzam wszelkie handlowe kontakty z tą osobą - nicki których może używać na innych fora : aishoh, puszkin!

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez Wiktor
    Najważniejsze to żeby zdjąć drzwi z zawiasów (na górnym zawiasie klucz nr 10 od spodu, na dolnym klucz 10 od góry), a nie odkręcać zawiasy (2x 13 u góry i 2 x 13 na dole)... Potem się tego nie da na aucie ustawić :?
    Oj Wiktor, ja się obawiam, że właśnie to się nie uda. Jednak każdy element jest różny i dystanse pod zawiasem są dopasowywane indywidualnie pod auto. A co do ustawienia takich drzwi na samochodzie, nie jest to jakoś szczególnie trudne...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •