Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: E38 740i 2001 rok

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    136
    BMW
    e38
    Skąd
    wawa

    E38 740i 2001 rok

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10124183

    wyglada fantastycznie i jest taka jaka mi sie sni co noc, no bez tych felg, ale za ten rocznik i taki przebieg to z 10 tys za malo moim zdaniem, moze ktos ja widzial?

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ

    Re: E38 740i 2001 rok

    Cytat Zamieszczone przez LeSiO
    ale za ten rocznik i taki przebieg to z 10 tys za malo moim zdaniem, moze ktos ja widzial?
    Ja wiem czy mało... Chyba raczej realnie. Polska to nie Niemcy, i mało kto jest u nas skłonny kupić E38 za 50 kafli (każdy kombinuje, że w tych cenach powoli E65 się zaczynają :hah: ).
    Jeśli gość nie jest handlarzem a zależy mu żeby sprawnie wypchnąć auto - to mógł dać taką cenę, IMHO.

    Pytanie jeszcze o stan techniczny, bo ze zdjęc nie poznasz czy nie ma jakichs mankamentów. Wizualnie wydaje się bardzo zadbany.
    Wyposażenie też zacne, ale tego bym się spodziewał w tym roczniku i przy tym silniku.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  3. #3
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Ze zdjęć wygląda fajnie ,ale cena moim zdaniem za wysoka ,bo jak sie zacznie bardziej ją oglądać to i tak coś wyjdzie do zrobienia. Z drugiej strony ileż można dać za 9 letnie auto z jak na te czasy nieekonomicznym silnikiem ,nie przesadzajmy :) Szukałbym lepiej E65

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    464
    BMW
    e30 328
    Skąd
    Poznań
    wygląda fantastycznie na zdjęciach i cena też wydaje się rozsądna gdybym nie miał swojej na pewno bym obejrzał
    Gaz to śmierć a my nie chcemy uśmiercać naszych aut!!
    Bardzo Mądry Wybór

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ponar
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    115
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    Lublin
    Nie przesadzajcie. Ile można dać? Ja dałem za swoje 3 m-ce temu 730D znacznie powyżej 40 kafli choć oczywiście nie tyle ile sobie poprzednik cenił ale nie żałuje. W zeszłym roku w niemieckim komisie On dał 15 000 Euro (z gwarancją).
    Lepij kupić tanio "dzwona" i dokładać do niego??? Niemiec czy Szwajcar nie sprzedaje E38 z 2001 r. w cenie zadbanego Passata bez powodu (bo chce szybko wypchnąć)
    Ta wydaje się naprawdę ładna ale pewnie miała przygodę blacharską.

  6. #6
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    To ile auto kosztuje w Niemczech albo w Szwajcarii ,nie ma sie nijak do reallli Polskich :)
    Jesteśmy po prostu biedni. Osobiście więcej niz 30 tys zł za e 38 nie dał ,obojętnie co by w niej było ,bo to jest stare auto i nic tego nie zmieni. E38 z ruszoną karoserią jest nieporozumienem ,bo będą ciągłe z nią kłopoty ,jak kupować to tylko nie bite :)

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS
    To ile auto kosztuje w Niemczech albo w Szwajcarii ,nie ma sie nijak do reallli Polskich :)
    Jesteśmy po prostu biedni. Osobiście więcej niz 30 tys zł za e 38 nie dał ,obojętnie co by w niej było ,bo to jest stare auto i nic tego nie zmieni. E38 z ruszoną karoserią jest nieporozumienem ,bo będą ciągłe z nią kłopoty ,jak kupować to tylko nie bite :)

    Popieram jak kupować to nie po wypadku.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    136
    BMW
    e38
    Skąd
    wawa
    No wlasnie, ze swojego doswiadczenia wiem ze nikt nie sprzedaje rodzynkow za grosze i nie ma okazji. Wole dac za auto 10tys wiecej i miec pewnosc idealnego stanu. Dlatego granice taka za 4.4 obralem okolo 50 tys zl, wiec zdziwilo mnie to ogloszenie.

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS
    To ile auto kosztuje w Niemczech albo w Szwajcarii ,nie ma sie nijak do reallli Polskich :)
    Dokładnie tak, i wiele razy o tym pisałem!

    Dlaczego?
    A dlatego, że większość osób w PL myśli tak: (nie mówię że to coś złego)

    Cytat Zamieszczone przez ELVIS
    Osobiście więcej niz 30 tys zł za e 38 nie dał ,obojętnie co by w niej było ,bo to jest stare auto i nic tego nie zmieni.
    Stąd prosty wniosek, że np. tego auta w tej cenie ELVIS (ani pewnie nikt inny) w Polsce by NIE KUPIŁ.

    A jak nikt by nie kupił, to i nie ma takich ofert. To naprawdę nietrudne do zrozumienia.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  10. #10
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Cytat Zamieszczone przez michal_5000
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS
    To ile auto kosztuje w Niemczech albo w Szwajcarii ,nie ma sie nijak do reallli Polskich :)
    Dokładnie tak, i wiele razy o tym pisałem!

    Dlaczego?
    A dlatego, że większość osób w PL myśli tak: (nie mówię że to coś złego)

    Cytat Zamieszczone przez ELVIS
    Osobiście więcej niz 30 tys zł za e 38 nie dał ,obojętnie co by w niej było ,bo to jest stare auto i nic tego nie zmieni.
    Stąd prosty wniosek, że np. tego auta w tej cenie ELVIS (ani pewnie nikt inny) w Polsce by NIE KUPIŁ.

    A jak nikt by nie kupił, to i nie ma takich ofert. To naprawdę nietrudne do zrozumienia.
    Zgadzam się z kolegą
    Dodam tylko że jak znajomi (mniej lub bardziej ;D) mówią że przepłaciłem za auto to odp tak: Ty byś nie dał, ja dałem ;D
    Wszyscy chcą kupować taniej, to zrozumiałe, ale nie dajmy się zwariować. Co z tego że auto ma 8 9 10 lat, to jest wciąż auto klasy luksusowej, często z kompletnym wyposażeniem, którego nawet się nie używa, 7 psuje rzadziej niż niejedno nowsze niższych klas za podobne pieniążki ... wybór należy do kupującego

    Podsumowując- jedź, zobacz, wydotykaj, weź miernik, jedz na stacje diagnostyczną, zabierz swojego mechanika
    powodzenia
    Pewność na każdym kilometrze ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •