Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [ elektryka] wsakzanai ilości paliwa

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    409
    BMW
    g11 740d xdrive
    Skąd
    Elbląg.Cork

    [ elektryka] wsakzanai ilości paliwa

    koledzy mam problemy ze wskazaniem ilości paliwa w zbiorniku mianowicie jest mało precyzyjny i w sumie pokazuje co popadnie najwiekszy problem jest poniżej 20 litróco moze być nie tak??

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Miałem podobnie :>
    Problem polega na "Bieżni" pływaka - gdy pływak idzie w górę to pływak drucikiem ociera się o blaszkę w obudowie - podejrzewam ,że część ścieżki już się wytarła ...

    U siebie wyciągnąłem całą pompę i delikatnie kombinerkami podgiąłem drucik na dalszą część tej blaszki aby pręcik szorował po sprawnej jeszcze ścieżce - tak było chyba najłatwiej . :)

  3. #3
    Leszek VIP Vip Awatar siudema
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1,833
    BMW
    było e32 m30b35 II89r będzie ...?
    Skąd
    Trzebnica -DeTRoit
    Czasami u mnie też żle wsazuje na zegarach ,wtedy sprawdzam na kompie i jest dokładny odczyt, i tak jest chyba najprościej :D
    Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy






    http://dachy-trzcinowe.pl/

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    409
    BMW
    g11 740d xdrive
    Skąd
    Elbląg.Cork
    jutro pokombinuje z tym a co do odczytu z kompa to też mu jakoś nie ufam .... :/ :/ wymontowałem dziś pływak i rozmontowałem go było trochę syfu w środku slizgi pływaka nie były wytarte postanowiłem zrobić mały test obc i w momencie kiedy powinien być pusty zbiornik obc pokazywało 8 litrów co może być nie tak??

  5. #5
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Hej
    Mam ten sam problem.Jak zatankuje pod korek to pokazuje dokładnie do momentu aż zejdzie do 20L.Jak zejdzie poniżej 20L przejadę 10km,spadnie to rezerwy a następnie na zapalonej rezerwie przejadę 15-20km i koniec.Ostatnio tak miałem bo chciałem zobaczyć ile zrobię km po wa-wie na pełnym baku.Komp pokazywał jeszcze jakieś 65km do przejechania i ok 8L w zbiorniku tym czasem auto zgasło :?
    Często się spotyka że w e32 te wskaźniki źle pokazują...

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Jurij
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    257
    BMW
    Ex. e32 740iL 92, jest e32 735iL 89
    Skąd
    Olsztyn, Geldermalsen NL
    To chyba normalka bo u mnie jest tak samo. Poniżej 15 litrów wskaźnik mi świruje i czasem wskazówka leży a czasem pokazuje dobrze...

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    409
    BMW
    g11 740d xdrive
    Skąd
    Elbląg.Cork
    jedyne rozwiązanie to chyba takie że trzeba mieć zawsze powyżej 20l.W moim przypadku jest trochę inaczej bo jak kom pokazuje o km zasięgu to spokojnie pokonam około 50km

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •