Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: TURBINY E 38

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez HORNETT39
    Niestety nic , byłem u tego P.Krystiana ale niestety stwierdził że nie ma tego "softu" czy cóś z kompem
    Zepsuli im tego kompa i ciągle przez to problem ehh
    A co do tematu to przy 160 powinno Cie wcisnąć hmm może rzeczywiscie sterowanie turbin hmm

  2. #22
    Aldik, ja też tak mam że do tych 1600 jest straszny muł, a powyżej wciska w fotel jak w samolocie. U Ciebie jest inaczej??? Przy prędkości 160 jak dodasz gazu powinien ładnie przyspieszać. tu może być wina przepływek również...



    “Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy”

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez ROBERTO
    Aldik, ja też tak mam że do tych 1600 jest straszny muł, a powyżej wciska w fotel jak w samolocie. U Ciebie jest inaczej??? Przy prędkości 160 jak dodasz gazu powinien ładnie przyspieszać. tu może być wina przepływek również...
    Pomyliłeś posty :) Chodzi mi o to że przy 160km/h po wciśnięciu kick'a powinno ładnie sie zbierać do przodu aż do 245 :D A co do obrotów to właśnie tak ok 1,5tyś/min zaczyna wciskac, wcześniej jest dziuram no ale to urok turba, ale właściwie nie zwracam na to uwagi, tylko przy szybkim wbijaniu się do ruchu od zera ...

  4. #24
    Cytat Zamieszczone przez HORNETT39
    z wykresu widze że moment i moc rosną szybko i płynnie w zakresie od 1400 do 1800 obr. , ja miałem tak że do 1800 obr. nic a potem wystrzeliwało mnie jak z procy :D
    Myśle że nie pomyliłem postów tylko w temacie ciągną się 2 wątki. Jeden jesli chodzi o dolny zakres obrotów a drugi muł przy 160km/h :D
    Mnie zainteresował dolny zakres ponieważ uważam że wystrzeliwanie z procy jest przy jakiś 1600 może 1700 obr. a wcześniej totalny muł że na światłach objechać może Cię słabszy samochód



    “Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy”

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez ROBERTO
    Cytat Zamieszczone przez HORNETT39
    z wykresu widze że moment i moc rosną szybko i płynnie w zakresie od 1400 do 1800 obr. , ja miałem tak że do 1800 obr. nic a potem wystrzeliwało mnie jak z procy :D
    Myśle że nie pomyliłem postów tylko w temacie ciągną się 2 wątki. Jeden jesli chodzi o dolny zakres obrotów a drugi muł przy 160km/h :D
    Mnie zainteresował dolny zakres ponieważ uważam że wystrzeliwanie z procy jest przy jakiś 1600 może 1700 obr. a wcześniej totalny muł że na światłach objechać może Cię słabszy samochód
    Hmm czyja wiem czytaki zmulony hmm no słaby ale daje rade i tak, najgorzej od samego zera bo jak już troszkę jade to jest ok :) Ale jak pisalem, nie wadzi mi to :) Każde auto jest inne, silnik chodzi midobrze, zamyka prawie budzik, wiec nie doszukuje dziury w całym :) A od jakich dokłądnie obrotów wystrzela to nie wiem, musze się przyjrzeć...
    Zrobie filmik jakmi sie nie zapomni :)

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    38
    od 1150 obr zaczynają pracowac sterowniki przy turbinach przy 1750 powinien uzyskiwac max moment obrotowy i jesli kogos objezd. na swiatłach to z garazu nie wyjezdzac i wstydu nie przynosic

  7. #27
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    66
    Ogólnie cały temat jest o tym samym - praca turbin , opisałem objawy przy dolnym zakresie i przy prędkości 160 km/h , przed wizytą w M-Auto też zamykałem zegar i przy każdej prędkości czuć było odejście , obecnie jest kicha :( , zobacze co będzie po wizycie w warsztacie (wtorek) , napisze .

  8. #28
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    38
    i tak jak kolega Mavik pisze b wazna jest rownomierna praca sterownikow turbin przy starych regenerowanych turbinach sterowniki lubią sie zacinac bo tego nikt nie naprawia i nie mozna kupic jako nową część zamienną. poniewaz i tak tłoczą powietrze w jeden kolektor to samochod jezdzi bo jezdzi .ale jeszcze jedno sprzegło hydrokinetyczne zregenerowac jedyne 600 zł i nie ma siły by nas ktos objechał.

    Admin
    Pisz po polsku i przestrzegaj zasad Naszego forum !!!

  9. #29
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    38
    admin to sie nazywa dysleksja przesladowanie takich ludzi grozi karą pozbawienia wolnosci do lat 3. przepraszam wszystkich ktorych razi moja ortografia brak znakow przystankowych i intonacyjnych

    Admin
    Dysleksja to zupełnie coś innego - to się nazywa lenistwo.

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez 190011
    admin to sie nazywa dysleksja przesladowanie
    Zapomnij o wyrozumiałosci na tym forum przez niektórych :)

    Mod
    Aldik, nie mieszaj pojęć, to jest forum a nie kółko różańcowe. Zaakceptowałeś regulamin to go po prostu szanuj i przestrzegaj. Jeśli się z nim nie zgadzasz to opuść nasze szeregi. W każdym razie nie prowokuj kolejnych dyskusji nie na temat.


    Cytat Zamieszczone przez HORNETT39
    , obecnie jest kicha
    trza sie zgadac w Kato - wpadnij kiedyś do ligoty, na prv podam Ci gdzie mozna mnie znaleść to sie porównamy co i jak hehe :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •