Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [pozostale] E38 wachacze

  1. #1
    Vip Vip Awatar blubas
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    292
    BMW
    728i M52 96r LandRenzoOmegas
    Skąd
    Chełmek

    [pozostale] E38 wachacze

    Witam! ostatnio coś zaczęło stukać w przednim zawieszeniu więc pojechałem do warsztatu i okazało się że do wymiany wahacze dolne, drążki kierownicze (zaproponowali wahacze trw 285zł za szt i drążki 100zł za szt w sumie za części wyjdzie 770zł + 190 za robotę ze zbieżnością). Swego czasu czytałem o częściach do zawieszenia firmy TEKNOROT, wiele osób wypowiadało się na forum na temat tej firmy? jak to się spisuje warto coś takiego założyć? konkretnie chodzi mi o taki zestaw KLIKNIJ

  2. #2
    Trochę dziwi mnie Twoje pytanie.... Skoro osoby się wypowiadały, to chyba wszystko jasne? Potrzebujesz jeszcze jakiejś dodatkowej zachęty za albo przeciw zakupowi?

  3. #3
    Vip Vip Awatar blubas
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    292
    BMW
    728i M52 96r LandRenzoOmegas
    Skąd
    Chełmek
    :) wypowiedziały sie że założyłe ale co bylo dalej:P ile wytrzymaly?

  4. #4
    Ja miałem wahacze tej firmy dwa sezony z rzędu w e34 (po jednym komplecie na sezon) Wytrzymały średnio 35 tys. Po około 20 tys. wysypały się osłonki gumowe. Potem poszła woda na sworzeń i kwestią czasu było złapanie luzu. Generalnie są chyba dwie metody - kupić teknorota czy inną taniochę z gwarancją zmiany co roku przy przebiegu rzędu 35 tys. albo Lemfordera za 4 razy tyle i modlić się, żeby był trwały.....

  5. #5
    Vip Vip Awatar blubas
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    292
    BMW
    728i M52 96r LandRenzoOmegas
    Skąd
    Chełmek
    kurcze to TRW będzie tak po środku:P nie wiem , Teknorot - cena kusząca, Lemfordera:) dla mnie cena za wysoko no chyba że trwałość nieprzeciętna:) goście z warsztatu polecają TRW, a za chińskie lub podobne dziwne wahacze dają gwarancje tylko do zjazdu z ich libetu:P

  6. #6
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Przyjedz do Bytomia i Ci wahacze zregenerują za jakieś 200 zł 4 szt , na min 80 tys masz spokój :)

    > Zapomniałem dodać ,że gwarancja na 6 miesięcy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •